Wycinka drzew i redukcja gałęzi
Wycinka drzew i redukcja gałęzi, Wycinka Drzew Alpa-Work, Łaziska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8222213002
REGON: 382281483
Rok założenia:
2019

O firmie

Siedziba Alpa-Work znajduje się w Łaziskach, w województwie mazowieckim. Wykonujemy prace wysokościowe. Działamy w branży od 2019 roku.

Oferta

W Alpa-Work zatrudniamy doświadczonych alpinistów i inwestujemy w specjalistyczne wyposażenie. Dzięki temu wykonujemy zlecenia polegające na pracy wysoko nad ziemią. Przykładem są usługi związane z redukcją gałęzi i wycinką drzew. Pracujemy nawet w trudnodostępnych miejscach i dbamy o bezpieczeństwo ludzi i mienia. Oferujemy również usuwanie suchych gałęzi, prześwietlanie koron drzew, zakładanie wiązań elastycznych i cięcie rębakiem zielonych odpadów. Materiały wywozimy na życzenie klientów. Ponadto do usług alpinistycznych, którymi się zajmujemy, zaliczamy:
  • mycie elewacji,
  • mycie szyb,
  • czyszczenie rynien,
  • mycie dachów,
  • usuwanie śniegu i sopli,
  • naprawy elewacji,
  • naprawy obróbek blacharskich,
  • usuwanie gniazd owadów.
Montujemy też banery i inne reklamy oraz instalujemy zabezpieczenia przeciwko ptakom. Realizujemy również zlecenia związane z montażem systemów przeciwśnieżnych. Więcej informacji o pracach wysokościowych udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu. Zapraszamy do skorzystania z oferty Alpa-Work!

Artykuły

Profesjonalne prace wysokościowe Alpa-Work – usuwanie drzew, czyszczenie dachów
Profesjonalne prace wysokościowe Alpa-Work – usuwanie drzew, czyszczenie dachów
Jeśli na dachu zalegają liście lub śnieg, a z rynien wiszą sople, drzewa wymagają przycięcia to warto zlecić uporządkowanie tych kwestii profesjonalistom.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wycinka Drzew Alpa-Work

Wycinka Drzew Alpa-Work, Łaziska

Opinie (0)

Opinie o firmie Wycinka Drzew Alpa-Work


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.