przyjazna Rzeczoznawcy, Wycena Nieruchomości Anna Kaczorowska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5371096818
REGON: 147452691
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Nazywam się Anna Kaczorowska. Jestem licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym z nr uprawnień 5720. Zajmuję się przede wszystkim określaniem wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością. Działam głównie na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Zachęcam do zapoznania się z moją działalnością.

Oferta

Cały czas się rozwijam i aktualizuję posiadaną wiedzę branżową na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Jestem również na bieżąco ze zmieniającymi się trendami gospodarczymi, kosztami i wieloma innymi czynnikami, które wpływają na wartość określonych nieruchomości i ich wyposażenia. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oddział w Warszawie, który jest zrzeszony w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

W ramach wyceny wartości nieruchomości moja oferta obejmuje:
  • domy, lokale mieszkalne,
  • lokale użytkowe,
  • działki,
  • kamienice,
  • biurowce,
  • obiekty noclegowe,
  • stacje benzynowe.
Dokonuję również wyceny wartości maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością, a także pojazdów i pozostałych środków transportu.

Przygotowuję opinie i ekspertyzy dla osób prywatnych, podmiotów gospodarczych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz instytucji państwowych.

Metodę wyceny dobieram według zasad określonych szczegółowymi przepisami.

Jeśli macie Państwo pytania, to zachęcam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego za pośrednictwem mojej strony internetowej.

Kontakt

Kontakt Wycena Nieruchomości Anna Kaczorowska

Wycena Nieruchomości Anna Kaczorowska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Wycena Nieruchomości Anna Kaczorowska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.