Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 20:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 20:00
Pt.
09:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 20:00
Nd.
09:00 - 20:00
Dane rejestrowe:
NIP: 9291790826
REGON: 81093441
Rok założenia:
2011

O firmie

Siedziba naszego gabinetu stomatologicznego MW-Dent, prowadzonego przez Macieja Wudarczyka, mieści się w Zielonej Górze. Od 1994 roku roku działamy na rynku oferując kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć, że w 2009 roku nasz gabinet został przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Oferta

Nasz gabinet stomatologiczny MW-Dent z Zielonej Góry świadczy specjalistyczne usługi z niemal wszystkich dziedzin stomatologii. Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, a ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu zajmujemy się profilaktyką stomatologiczną oraz stomatologią zachowawczą i chirurgią stomatologiczną. Świadczymy również usługi w zakresie diagnostyki RTG. W naszym gabinecie znajduje się najnowocześniejszy sprzęt, w tym:
  • unity stomatologiczne,
  • mikroskopy zabiegowe,
  • endometry
  • i piaskarki,
dzięki czemu zapewniamy sprawne postawienie trafnej diagnozy i rozpoczęcie efektywnego leczenia wszelkich chorób zębów.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się stomatologią zachowawczą. Podejmujemy się leczenia próchnicy, a także pomagamy w stanach intensywnego bólu. Podejmujemy się wykonywania wypełnień oraz licówek kompozytowych, a także wkładów inlay/onlay. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje również odbudowę oraz rekonstrukcję zębów.

Oferta naszego gabinetu dentystycznego jest skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci. W ramach stomatologii zajmujemy się zapobieganiem występowania różnych schorzeń oraz dokładamy wszelkich starań, aby pierwsze wizyty u stomatologa przebiegły bezboleśnie i jak najbardziej bezstresowo. Dzieciom zakładamy kolorowe wypełnienia oraz zajmujemy się lakierowaniem oraz lakowanie i lapisowaniem zębów.

Kolejną gałęzią naszej działalności jest stomatologia estetyczna. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy z łatwością zmienić kolor i kształt, a nawet położenie zębów. Świadczymy usługi w zakresie czyszczenia zębów wykorzystując przy tym sprawdzone metody, takie jak scaling i piaskowanie.

Ponadto zajmujemy się zakładaniem licówek kompozytowych oraz koron, a także mostów porcelanowych. Bogate doświadczenie zawodowe pozwala nam również na kanałowe oraz protetyczne leczenie zębów.

Zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Wybielanie zębów
Profilaktyka stomatologiczna
Badania obrazowe stomatologiczne
Znieczulenia stomatologiczne
Udogodnienia dla dzieci
Kolorowe plomby
Obsługiwani pacjenci
Dorośli
Dzieci
Rodzaj jednostki
Prywatny Gabinet

Kontakt

Kontakt Wudarczyk Maciej. Gabinet Stomatologiczny

Wudarczyk Maciej. Gabinet Stomatologiczny, Zielona Góra

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Wudarczyk Maciej. Gabinet Stomatologiczny

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Hali N.
Hali N.
5.0
13.12.2018
Byłam z dzieckiem na kilku wizytach u Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona. Moja córka "z doświadczeniem", ponieważ chodziłyśmy do innej Pani - ale zmuszone byłyśmy poszukać pomocy u kogoś innego, gdyż dotychczasowa Pani doktor nie potrafiła poradzić sobie z problemem mojej córki. Pan Doktor nie miał żadnych problemów, my jako rodzice jesteśmy zadowoleni, dziecko nie narzeka na ból, a wszystko to połączone z fachowością, kompetencją i obsługą na najwyższym poziomie, na koniec miła niespodzianka.... cena wcale nie kosmiczna ( i można płacić kartą :-))
Ewa J.
Ewa J.
5.0
08.12.2018
Stomatolog godny polecenia
Monika
Monika
5.0
06.05.2019
Super stomatolog. Polecam
Godny polecenia stomatolog
Godny polecenia stomatolog
5.0
06.12.2018
Stomatolog na najwyższym poziomie, świetne podejście zarówno do Małych jak również Dużych pacjentów. POLECAM tego PANA!
Kasia
Kasia
5.0
30.09.2016
Super specjalista polecam