Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5832528458
Rok założenia:
2009

Polecane oferty

Podstawowym profilem naszej działalności jest zapewnienie zainteresowanym zakwaterowania nad morzem...
Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działa...
Głównym aspektem naszej działalności jest wynajem znakomitych apartamentów o wysokim standardzie, k...
Szukają Państwo miejsca do zorganizowania imprezy okolicznościowej wraz z noclegiem? Nasz pensjonat...

O firmie

Firma "Wrona Aleksandra. Domki nad morzem" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5832528458.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2009. Przedsiębiorstwo znajduje się na Reja 28B lok. 6. Korespondencyjny kod pocztowy to: 80-870 Gdańsk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.3794578N, 18.6301168E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: domki32@wp.pl. Przedsiębiorstwo "Wrona Aleksandra. Domki nad morzem" działa od lat w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Wrona Aleksandra. Domki nad morzem" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Gdańsk jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 660 228 915 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Wrona Aleksandra. Domki nad morzem

Wrona Aleksandra. Domki nad morzem, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Wrona Aleksandra. Domki nad morzem