STACJA KONTROLI POJAZDÓW - MECHANIKA POJAZDOWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW - MECHANIKA POJAZDOWA, Wojmag Stacja kontroli pojazdów s.c. Magdalena Megger-Pszczółkowska, Wojciech Megger, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 22:00
Wt.
07:00 - 22:00
Śr.
07:00 - 22:00
Cz.
07:00 - 22:00
Pt.
07:00 - 22:00
Sb.
07:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5542837607
REGON: 340589156

O firmie

Stacja kontroli pojazdów Wojmag istnieje na rynku od 2009 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Zajmujemy się okresowymi badaniami rejestracyjnymi pojazdów do 3,5T. Właścicielami są Magdalena Megger-Pszczółkowska i Wojciech Megger.


Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest przeprowadzanie badań technicznych pojazdów. Wykonujemy badania okresowe pojazdów do 3,5T, pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczep, pojazdów zasilanych gazem, motocykli i motorowerów.

Oferta warsztatu Wojmag to: badania ciągników rolniczych, badania powypadkowe, badania przyczep do 3,5t dopuszczalnej masy całkowitej, badania pojazdów przystosowanych do przewozu osób (TAXI), badania pojazdów przystosowanych do nauki jazdy (L) oraz sprawdzanie pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczep (HAK).

Ponadto w ramach naszych usług diagnozujemy komputer pokładowy. Do pracy używamy jedynie nowoczesnych komputerów diagnostycznych, dzięki którym przeprowadzamy diagnostykę samochodów marek europejskich, azjatyckich czy amerykańskich. Poza tym wykonujemy kontrolę geometrii kół samochodów. Gwarantujemy, że wszelkie pomiary mierzone są z największą dokładnością.

Uzupełnieniem oferty są bieżące naprawy. Reperujemy układy hamulcowe, układy wydechowe, zawieszenia, układy przeniesienia napędu czy wymieniamy amortyzatory.

Jesteśmy rzetelną i solidną firmą, która zapewnia najwyższą jakość usług, w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty warsztatu Wojmag.

Marki i specjalizacje

Dysponujemy specjalistycznymi komputerami diagnostycznymi firm Texa oraz Magneti Marelli Asian Connect. Ponadto posiadamy serwisowe oprogramowanie do marek Kia Motors i Hyundai.

Artykuły

Diagnostyka i naprawa pojazdów – od czego zacząć?
Diagnostyka i naprawa pojazdów – od czego zacząć?
Doskonale wyposażona stacja diagnostyczna wraz z usługami napraw świadczonymi przez wykwalifikowanych mechaników, zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wojmag Stacja kontroli pojazdów s.c. Magdalena Megger-Pszczółkowska, Wojciech Megger

Wojmag Stacja kontroli pojazdów s.c. Magdalena Megger-Pszczółkowska, Wojciech Megger, Bydgoszcz

Opinie (2)

Opinie o firmie Wojmag Stacja kontroli pojazdów s.c. Magdalena Megger-Pszczółkowska, Wojciech Megger

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Franciszek
Franciszek
5.0
13.05.2019
Super warsztat. Od dłuższego czasu korzystam z ich usług. Zawsze o wszystkim informują, także na bieżąco wiem, co się dzieje z samochodem.
Sebastian
Sebastian
5.0
16.03.2019
Wnikliwi mechanicy. Tak długu szukali przyczyny usterki w samochodzie, aż w końcu znaleźli. Inni mówili, że nic nie da się zrobić.