Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8862403421
REGON: 020079262
Rok założenia:
2010

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Jesteśmy salonem fryzjerskim świadczącym swoje usługi na wysokim poziomie. Staramy się wychodzić na...
Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu salonu fryzjerskiego. Studio Sylwia działa na rynku już od je...
Fryzjerstwo to nasza pasja. Prowadzimy własny salon fryzjerski od niedawna, ale nasze doświadczenie...
Fryzjerstwo to przede wszystkim nasza pasja - dlatego do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaang...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Wojciechowicz Mariola. Fryzjerstwo." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 8862403421. Numer REGON firmy to: 020079262.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Przybysławice w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2010 roku. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 32-088 Przybysławice. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.7095513N, 17.716394E. Przedsiębiorstwo "Wojciechowicz Mariola. Fryzjerstwo." działa od lat w branży Salony fryzjerskie.

Doświadczeni fryzjerzy zapewnią najwyższy poziom obsługi, a także dobranie fryzury do indywidualnych oczekiwań Klientów. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o najlepszej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, a także nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody, co jest gwarancją pełnego zadowolenia Klientów.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 12 446 42 46 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Wojciechowicz Mariola. Fryzjerstwo.

Wojciechowicz Mariola. Fryzjerstwo., Przybysławice

Opinie (0)

Opinie o firmie Wojciechowicz Mariola. Fryzjerstwo.