Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
09:00 - 11:00
Dane rejestrowe:
NIP: 6271025340
REGON: 271588345
Rok założenia:
1990

Polecane oferty

Właścicielem Gabinetu jest Łukasz Kułaga, absolwent studiów weterynaryjnych, które ukończył w 2006 ...
Zaproponować możemy pełen wachlarz usług wchodzących w skład praktyki weterynaryjnej. Wykonujemy sz...
Do przychodni weterynaryjnej Abacus przyjmujemy psy, koty oraz zwierzęta egzotyczne i hodowlane. Za...
Jedną z naszych głównych usług jest profilaktyka weterynaryjna, która jest bardzo ważna w zapobiega...

O firmie

Przychodnia weterynaryjna prowadzona przez Wojciecha Nowakowskiego działa w Chorzowie nieprzerwanie od 1990 roku. Od dziesięciu lat funkcjonuje również drugi punkt weterynarii przy ulicy Gwareckiej 17, dzięki czemu weterynarze są w stanie nieść pomoc większej ilości zwierząt. Do wizyty zachęcamy także zwierzaki z okolicznych miejscowości.

Oferta

Weterynaria to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego stuprocentowo się w nią angażujemy. Służymy pomocą przy leczeniu u psów i kotów takich schorzeń jak zaburzenia układu pokarmowego, wątroby i układu moczowego czy oddechowego. Leczymy schorzenia przewlekłe oraz udzielamy pomocy zwierzętom starszym. Zajmujemy się także opieką nad zwierzętami ciężarnymi, przyjmowaniem skomplikowanych porodów oraz leczeniem bezpłodności.

Podejmiemy się chirurgii zwierzęcej, okulistyki oraz dermatologii. Jesteśmy w stanie przeprowadzić szereg badań laboratoryjnych. Na miejscu wykonywane są szczepienia psów, kotów oraz królików. Dodatkowo udzielamy porad dietetycznych, dzięki którym układ pokarmowy zwierząt będzie funkcjonował prawidłowo. Dysponujemy też sprzętem do badania RTG cyfrowego, EKG zwierząt oraz USG. Wykonujemy badania laboratoryjne oraz analizę krwi.

Specjalizujemy się w dermatologii zwierząt i leczeniu chorób skóry. Usuwamy pasożyty i niwelujemy zakażenia grzybicze. Ponadto zapewniamy ochronę przed kleszczami i pchłami. Ponadto przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne. Pacjentów odwiedzamy również w ramach wizyt domowych weterynarza. U nas możecie liczyć na kompetentne konsultacje weterynaryjne.

W przychodniach weterynaryjnych Wojciecha Nowakowskiego w Chorzowie przyjmuje czterech doświadczonych lekarzy weterynarii:
  • lek. wet. Wojciech Nowakowski
  • lek. wet. Przemysław Rusecki - specjalista chorób psów i kotów
  • lek. wet. Arkadiusz Rosner
  • lek. wet. Agnieszka Grzeszczak-Cieńkowska
To właśnie oni zapewniają fachową pomoc wszystkim zwierzętom potrzebującym nagłego lub profilaktycznego leczenia. Pomożemy nie tylko zwierzętom udomowionym, ale również egzotycznym i dzikim. Taka trudna specjalizacja bierze się z długoletniej pracy weterynarza Wojciecha Nowakowskiego w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, gdzie ma pod swoją opieką ponad 2 tysiące zwierząt z 280 gatunków.

Prowadzimy komputerową bazę danych, co jest bardzo pomocne przy bieżącym monitorowaniu stanu zdrowia. System umożliwia uzyskanie wydruku z pełnym zapisem dotychczasowego leczenia.

Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami oferty naszego gabinetu weterynaryjnego. Zarejestruj swojego zwierzaka do naszej lecznicy dla zwierząt już dziś!

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Wojciech Nowakowski Przychodnia weterynaryjna

Wojciech Nowakowski Przychodnia weterynaryjna, Chorzów

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Wojciech Nowakowski Przychodnia weterynaryjna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agnieszka M.
Agnieszka M.
5.0
23.08.2018
Polecam z całego serca lekarza weterynarii dla zwierząt egzotycznych jest wspaniałym lekarzem potrafi wytłumaczyć wszystko co się zwierzę z zwierzakiem delikatny czuły i widać że kocha zwierzęta
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.04.2014
Witam wszystkie osoby szukające profesjonalistów w leczeniu naszych zwierzaków. Dzisiaj odwiedziłem przychodnię na ul. Gałeczki w Chorzowie z kanarkiem który miał problemy z nóżkami. Powiem tak ... jeżeli kiedykolwiek będę zmuszony skorzystać z porady weterynarza to udam się na pewno tylko tak ... lekarze tam pracujący podchodzą do zwierząt w sposób na który zasługuje każda istota żywa i stawiają zarówno trafne diagnozy jak i zalecają odpowiednie leczenie. Kanarek czuje się już lepiej mino iż przepisane lekarstwa stosuję 1 dzień. Widać poprawę a cały zespół lekarzy który przyjmuje nasze pociechy aby im pomóc pozdrawiam serdecznie przede wszystkim lekarza który nas obsługiwał (miał dyżur świąteczny- dr. Arkadiusza Rosner'a).