Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5540308477
Rok założenia:
1989
Branża:

Polecane oferty

Nasz ośrodek jest usytuowany w malowniczej okolicy, a mianowicie nad pięknym Jeziorem Starogrodzkim...
Hotel znajdujący się w pałacu w Kobylnikach jest doskonałym miejscem do zażycia odpoczynku oraz zor...
Nasz hotel zlokalizowany jest w malowniczej okolicy i stanowi świetne miejsce wypoczynkowe dla wszy...
Gościniec w Dolinie to hotel i restauracja z tradycjami. Położony jest w Jankowie Dolnym, który jes...

O firmie

Hotel Wodnik to nowy obiekt na noclegowej mapie Bydgoszczy. Powstał w wyjątkowym miejscu, w spokojnej dzielnicy miasta, niedaleko jednej z największych atrakcji jaką jest Kanał Bydgoski. Komfortowo wyposażony obiekt doskonale nadaje się na bazę noclegową dla osób przybywających w celach biznesowych oraz turystów. Wysoki standard czekający na gości potwierdzają przyznane hotelowi cztery gwiazdki.

Oferta

Projektując hotel Wodnik zadbano o każdy szczegół, by osoby odwiedzające miasto mogły skupić się na oczekujących je obowiązkach lub w pełni cieszyć się wolnym czasem. Na gości obiektu czeka 25 pokoi i apartamentów mieszczących 80 osób. Pokoje przeznaczone są dla 1 lub 2 osób, natomiast apartamenty mogą pomieścić od dwóch do czterech gości. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor i inne wygody. Całodobowa recepcja gwarantuje, że niezależnie od godziny o której Państwo przybędą możliwe jest zameldowanie. Ważnym miejscem w hotelu jest restauracja o tej samej nazwie, która serwuje wyjątkowe dania wywodzące się z różnych kuchni świata. Zawsze świeże i pięknie podane nie tylko doskonale smakują, ale również wspaniale wyglądają. Wśród dań znajdują się owoce morza, krem z pomidorów, dania mięsne i wiele innych potraw. Sala restauracyjna mieści aż 160 osób, dlatego nadaje się idealnie do organizowania imprez rodzinnych i firmowych. Można do nich zaliczyć:
  • wesela
  • chrzciny
  • stypy
  • komunie
  • bankiety
  • jubileusze
  • imprezy integracyjne
  • spotkania biznesowe
W hotelu mieści się także sala przeznaczona do szkoleń i konferencji. Jest wyposażona w sprzęt audiowizualny taki jak ekran, rzutnik i nagłośnienie i mieści do 100 osób.

Po wyczerpującym dniu osoby zainteresowane odpoczynkiem mogą odwiedzić strefę relaksu. Czekają w niej salon kosmetyczny i fryzjerski, SPA, a także solarium, punkt do gry w squasha i inne atrakcje.

Specjalnie dla gości otwarto również pralnię wodno-chemiczną, w której szybko i dokładnie można wyczyścić odzież.

Więcej informacji dotyczących hotelu Wodnik znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Wodnik Hotel Restauracja

Wodnik Hotel Restauracja, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Wodnik Hotel Restauracja