Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
Zadzwoń i sprawdź
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
16:00 - 16:00
Dane rejestrowe:
NIP: 5580005398
REGON: 008315789
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje od 1989 roku. Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Kawczyński Logistics ma swoją lokalizację w Ślesinie w powiecie nakielskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielem jest Włodzimierz Kawczyński.

Oferta

Specjalizujemy się w spedycji i transporcie międzynarodowym. Zatrudnieni przez nas pracownicy, to wykwalifikowani fachowcy, posiadający wysokie umiejętności logistyczne. Nasze usługi transportowe świadczymy na terenie Unii Europejskiej, przede wszystkim w Hiszpanii oraz Portugalii i Niemczech, a także Belgii.

Cechuje nas wiarygodność i rzetelność. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przedsiębiorstwo było innowacyjne i konkurencyjne na rynku. Dysponujemy dużą ilością pojazdów, między innymi marki Mercedes czy Scania. Utrzymywane są one w nienagannym stanie. Realizowane przez nas zamówienia, terminowo dostarczane są w wyznaczone miejsce.

Zapewniamy, że powierzone nam towary dotrą bezpiecznie do celu. Do dyspozycji naszych Klientów są magazyny do przepakowywania oraz sortowania i przechowywania towarów.

Zajmujemy się również świadczeniem usług transportu drobnicowego paczek i palet do 1000 kg, zarówno w kraju, jak i za granicą. Przewożone przez nas ładunki podlegają ubezpieczeniu. Transport drobnicowy to przede wszystkim szybka dostawa oraz wysokiej jakości serwis.

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej firmy transportowej, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dokładniejszych informacji!

Wideo

Kontakt

Kontakt Włodzimierz Kawczyński Php Eksport Import

Włodzimierz Kawczyński Php Eksport Import, Ślesin

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Włodzimierz Kawczyński Php Eksport Import

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
04.09.2019
Dysponują chłodniami do przewozu mięsa, usługi świadczą kompleksowo i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.
Kuba
Kuba
5.0
29.07.2019
Skorzystałem ze spedycji międzynarodowej, polecam!
Maksymilian
Maksymilian
5.0
18.05.2019
Usługi transportowe na wysokim poziomie, polecam.
Jan
Jan
5.0
30.03.2019
Polecam tę firmę, świadczą rzetelne przewozy plandekowe.
Franciszek
Franciszek
5.0
06.01.2019
Współpracowałem z firmą pana Włodzimierza Kawczyńskiego, skorzystałem z transportu krajowego. Zależało mi na czasie, a oni dotrzymali ustalonego terminu. Polecam.
Aleksander
Aleksander
5.0
30.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, podjęli się przewozu międzynarodowego. Usługa zrealizowana rzetelnie i terminowo, na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam serdecznie.