Pomiary geodezyjne
Pomiary geodezyjne, Wituszyński, Nowy Sącz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7342938658
REGON: 492836823
Rok założenia:
2002

O firmie

Firma Wituszyński działa na terenie Nowego Sącza, w województwie małopolskim. Nasza działalność związana jest z geodezją, a na rynku działamy nieprzerwanie od 2002 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą także na stronie internetowej.

Oferta

Do głównych zadań firmy Wituszyński należy kompleksowa obsługa geodezyjna. Mamy spore doświadczenie na rynku, działamy w branży od wielu lat, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Wszystkie zlecenia wykonujemy szybko i sprawnie.

Naszą specjalizacją jest geodezja, a oferta, którą przygotowaliśmy jest bardzo bogata. Obsługujemy klientów od wykonania projektu po pozwolenie na budowę.

Wykonujemy podziały nieruchomości, w tym gruntów, działek oraz innych obiektów. Realizujemy mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych. Skrupulatnie podchodzimy do tego typu zleceń.

Nasza oferta to także:
  • geodezyjna obsługa inwestycji,
  • rozgraniczenia nieruchomości,
  • wznowienia znaków graficznych,
  • wytyczenia obiektów budowlanych.
Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście oraz techniczne doradztwo.

Dla klientów przygotowaliśmy także w ofercie pomiary wykonawcze obiektów budowlanych oraz liniowych urządzeń podziemnych. Zajmujemy się zakładaniem reperów roboczych. Poradzimy sobie z pomiarami wysokościowymi oraz mapami z geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej działek. W naszej ofercie znajdują się również profile podłużne i poprzeczne, a także ustalenia granic danej działki.

Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt, który pomaga nam wykonywać zadania w pełni profesjonalnie. Z dokładnością wykonujemy wszelkie pomiary, a nasi pracownicy to osoby kompetentne i zaangażowane. Firma Wituszyński z Nowego Sącza to działalność godna zaufania.

Do tej pory zrealizowaliśmy wiele zleceń, a nasi klienci byli usatysfakcjonowani.

Podejmujemy się również prac związanych z architekturą. Nie stanowi dla nas problemu adaptacja projektów typowych. Wykonujemy zlecenia na indywidualne życzenie klientów. Oferujemy projekty przyłączy, w tym energetyczne, wodno-kanalizacyjne, czy gazowe. Przygotowujemy dla klientów dokumentację oddziaływania na środowisko, a także wykonujemy badania geologiczne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wituszyński

Wituszyński, Nowy Sącz

Opinie (5)

Opinie o firmie Wituszyński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marceli
Marceli
5.0
07.05.2019
Znają się na wytyczeniu obiektów budowlanych. Rzetelnie to zrobili, cieszę się, że na nich trafiłem.
Leszek
Leszek
5.0
03.03.2019
Bardzo fachowo zrobione mapy. Jestem zadowolony z usługi.
Emil
Emil
5.0
12.01.2019
Prowadząc firmę budowlaną już kilkakrotnie z nimi współpracowałem i na pewno pozostanę w gronie stałych klientów, bo po prostu są profesjonalistami.
Bolek
Bolek
5.0
07.11.2018
Rzetelna współpraca od samego początku. Bardzo fachowe usługi geodezyjne.
Franek
Franek
5.0
19.09.2018
Podział nieruchomości świetnie przeprowadzony. Absolutnie żadnych zastrzeżeń, wszystko precyzyjnie i fachowo wykonane. Serdecznie polecam.