Doskonałe wyroby dla kopalń
Doskonałe wyroby dla kopalń, Witmet sp. z o.o., Witkowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5491001418
REGON: 070463955
KRS: 0000176638
Rok założenia:
1994

O firmie

Przedsiębiorstwo Witmet sp. z o.o. znajduje się w Witkowicach, w powiecie oświęcimskim, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1994 roku. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju artykułów metalowych.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy certyfikat Głównego Instytutu Górnictwa, który upoważnia nas do umieszczania na naszych produktach znaku bezpieczeństwa.

Oferta

Posiadamy 27-letnie doświadczenie w branży. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja artykułów metalowych. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz mniejsze i większe firmy.
Oferujemy:
  • obejmy
  • obudowy chodnikowe
  • śruby hakowe
  • łączniki kątowe
  • głowice koronowe spawane
  • śruby
Nasze wyroby powstają z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Potwierdzają to liczne certyfikaty i kursy. Nasze wyroby idealnie nadają się w przemyśle górniczym. Uzupełnieniem naszego asortymentu są strzemiona, obejmy, śruby hakowe, śruby specjalne do obudowy i części czteroelementowe. Dla zainteresowanych posiadamy również stronę internetową, na której znajdują się szczegóły naszej działalności.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Witmet w Witkowicach.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Witmet sp. z o.o.

Witmet sp. z o.o., Witkowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Witmet sp. z o.o.