przyjazna Spawalnictwo - usługi, Witmach s.c., Stalowa Wola

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8652558790
REGON: 180967923
Rok założenia:
2013

O firmie

Firmę Witmach założyliśmy w 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Stalowej Woli, na terenie województwa podkarpackiego. Właścicielami są Mirosław Machulak i Witold Sudoł. Świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są usługi spawania. Zajmujemy się spawaniem stali węglowej, żaroodpornej i nierdzewnej oraz stopów miedzi, aluminium i innych metali. Specjalizujemy się w spawaniu elementów konstrukcyjnych, takich jak blachy i rury, łączeniu części metalowych, a także w regeneracji i naprawie różnych elementów i urządzeń. Dodatkowo wykonujemy napawanie, czyli działania regeneracyjne i uszlachetniające części metalowe. W pracy korzystamy z wielu metod spawalniczych, w tym MIG, MAG, TIG i MMA.

W ofercie znajdą Państwo również:
 • naprawy urządzeń transportu bliskiego: suwnic, wciągników, wciągarek,
 • weryfikację stanu technicznego sprzętów,
 • diagnostykę i naprawę urządzeń,
 • regenerację podzespołów,
 • remonty maszyn, urządzeń i osprzętu metalowego,
 • regenerację urządzeń hutniczych i kuźniczych,
 • wymianę łożysk,
 • napawanie i obróbkę wałów, kół.
Zajmujemy się też regeneracją siłowników hydraulicznych. W tym zakresie zapewniamy wymianę uszczelnień, łożysk, rur cylindra, tłoczysk, regenerację tłoczysk poprzez szlifowanie oraz dorabianie elementów siłownika.

Ponadto podejmujemy się naprawy i modernizacji elementów konstrukcyjnych, konstrukcji metalowych i maszyn. Świadczymy usługi wytaczania i regeneracji otworów przenośną wytaczarką. Regenerujemy między innymi sprzęt budowlany i leśny, ciągniki i koparko-ładowarki.

Naszą specjalnością jest też obróbka skrawaniem, w ramach której wykonujemy gwintowanie, wiercenie, wytaczanie, frezowanie i toczenie.

Uzupełnienie oferty stanowi wypalanie blach o różnej grubości.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Witmach s.c.

Witmach s.c., Stalowa Wola

Aktualności

 • obróbka skrawaniem

  31.01.2024

  Witmach, z siedzibą w Stalowej Woli, to firma specjalizująca się w zaawansowanych usługach takich jak obróbka skrawaniem, wypalanie blach, naprawa czerpaków urządzeń przeładunkowych i regeneracja siłowników hydraulicznych. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom, zapewniając najwyższą jakość usług oraz terminowość realizacji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw z różnych branż, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w zakresie obróbki metali i naprawy specjalistycznego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszym zespołem ekspertów, którzy z przyjemnością pomogą Państwu dobrać optymalne rozwiązania dla potrzeb każdego projektu.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Witmach s.c.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.