Produkcja urządzeń wentylacyjnych dla górnictwa
Produkcja urządzeń wentylacyjnych dla górnictwa, Wiromag Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o., Rogiedle

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7392881624
REGON: 510673922
KRS: 0000145419
Rok założenia:
1998

O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wiromag znajduje się w Rogiedlach, w województwie warmińsko-mazurskim. Produkujemy urządzenia dla górnictwa. Działamy w branży od 1998 roku.

Oferta

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wiromag założyliśmy z myślą o branży górniczej i zakładach poddających węgiel obróbce. Urządzenia, które produkujemy, wyróżniają się solidną budową i niezawodnością. Przykładem są wydajne urządzenia odpylające typu UO różnych modeli. Niektóre z nich przystosowane są do działania w warunkach zagrożenia wybuchem. Wytwarzamy też lutnie wirowe typu WIR. Działają w celu stabilizacji obłoków pyłowych i usuwają metan. W Przedsiębiorstwie Wielobranżowym Wiromag produkujemy również:
  • górnicze wentylatory elektryczne,
  • tłumiki do wentylatorów górniczych,
  • dysze wirowe DW.
Doświadczenie przy obróbce elementów metalowych sprawia, że podejmujemy się też budowy różnych konstrukcji stalowych. Wytwarzamy i montujemy m.in. hale magazynowe i produkcyjne. Realizujemy także zamówienia na zadaszenia, świetliki, bramy, ogrodzenia, balustrady i kraty. Więcej informacji o ofercie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Wiromag udzielamy pod podanym numerem telefonu i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Wiromag Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

Wiromag Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o., Rogiedle

Opinie (0)

Opinie o firmie Wiromag Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.