Fachowa pomoc w tłumaczeniach
Fachowa pomoc w tłumaczeniach, Winiarska-Mancini Lilla Tłumacz przysięgły jęz. włoskiego, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9591277866

O firmie

Nazywam się Lilla Winiarska-Mancini i od wielu lat pracuję jako tłumacz języka włoskiego. Prowadzę własne biuro, które zlokalizowane jest w Kielcach. Oferuję obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta

Prowadzę działalność specjalizując się w tłumaczeniach przysięgłych. Prowadząc własne biuro zdobyłam doświadczenie związane nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Proponuję wykonanie przekładów specjalistycznych. Specjalizuję się w tłumaczeniach z języka włoskiego oraz odwrotnie. Do każdego zadania podchodzę z zaangażowaniem. Tłumaczeniom przysięgłym podlegają dokumenty, które posiadają moc prawną.

Do tej pory realizowałam wiele zleceń dotyczących tekstów specjalistycznych o różnym charakterze. Odnajduję się w wielu dziedzinach. Przyjmuję dokumenty techniczne oraz biznesowe.

Świadczę usługi na najwyższym poziomie. Moi klienci mogą liczyć na pełne bezpieczeństwo oraz dyskrecję. Stosuję odpowiednie metody, aby odczytać nawet najtrudniej napisany tekst.

Dbam o to, aby przekład odzwierciedlał tekst źródłowy. Charakteryzuję się rzetelnością, a wszystkie zlecenia wykonuję we wcześniej ustalonym terminie. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na obsługę klientów na najwyższym poziomie.

W razie pytań, proszę o kontakt.

Kontakt

Kontakt Winiarska-Mancini Lilla Tłumacz przysięgły jęz. włoskiego

Winiarska-Mancini Lilla Tłumacz przysięgły jęz. włoskiego, Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Winiarska-Mancini Lilla Tłumacz przysięgły jęz. włoskiego