przyjazna Samochody - myjnie, Wikwash Jacek Giżyński, Jeziorany

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7391187933
REGON: 280247054
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Wikwash została założona przez Jacka Giżyńskiego. Nasza siedziba znajduje się w Jezioranach, w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy od 2017 roku i zajmujemy się modernizacją oraz rozbudową myjni samochodowych.

Oferta

Jako kadra firmy Wikwash mamy doświadczenie w branży elektrycznej i budowlanej, które wykorzystujemy przy modernizacji myjni samochodowych. Tę usługę realizujemy dla Klientów z całego kraju, którzy chcieliby, żeby ich obiekt został gruntownie wyremontowany i dostosowany do aktualnych wymogów technologicznych. W tym celu najpierw opracowujemy projekt architektoniczny i branżowy, w którym zawieramy istotne informacje, takie jak, chociażby usytuowanie separatorów, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz układ stanowisk do mycia pojazdów. Na podstawie skompletowanych dokumentów realizujemy takie usługi jak:
 • wymiana części urządzenia myjącego,
 • wymiana paneli z programami myjącymi,
 • przebudowa myjni i przystosowanie obiektu do montażu specjalistycznych środków myjących,
 • wdrażanie technologii oprysku felg,
 • modernizacja stanowisk do mycia samochodów na bardziej ekonomiczne,
 • przebudowa myjni proszkowej na chemię płynną,
 • budowa myjni hybrydowych działających z systemem proszkowym i płynnym.
Poza wymianą poszczególnych elementów myjni oferujemy również przygotowanie projektu rozbudowy całego obiektu. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać takie usługi jak:
 • instalacja programu piany aktywnej,
 • instalacja systemu mycia turboszczotką,
 • instalacja nowych programów myjących,
 • rozbudowa obiektu o dodatkowe stanowiska myjące,
 • instalacja systemu pomiaru przepływu wody,
 • instalacja dodatkowych przyłączy elektrycznych i hydraulicznych,
 • instalacja systemów umożliwiających płatność kartą zbliżeniową za usługi.
Modernizując lub rozbudowując myjnię, nasza firma doradza Klientom w wyborze lokalizacji i działki, która będzie uzbrojona w niezbędne media, gaz oraz system kanalizacyjny. Pomagamy również w uzyskaniu zezwolenia ze strony burmistrza, wójta lub prezydenta miasta, dotyczącego odprowadzania ścieków zawierających szkodliwe dla środowiska substancje. Po załatwieniu formalności wybieramy technologie, jakie zamontujemy w obiekcie. Chodzi tu między innymi o systemy myjni kontenerowych, bezdotykowych, modułowych oraz ciężarowych. Następnie zlecamy wykonanie robót ziemnych i montaż wszystkich elementów wyszczególnionych w projekcie.

Nasza firma dysponuje specjalistycznymi częściami do myjni i sama dostarcza takie technologie jak:
 • pompa dozująca AT,
 • siłownik z zaworem trójdrogowym 3/8.
Oprócz części zamiennych oferujemy także sprzedaż chemii do myjni. Zapraszamy do współpracy - firma Wikwash w Jezioranach.


Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody ciężarowe
Samochody osobowe

Artykuły

Eksperci z firmy Wikwash potwierdzają fakty i obalają mity w zakresie rozbudowy i modernizacji myjni samochodowych
Eksperci z firmy Wikwash potwierdzają fakty i obalają mity w zakresie rozbudowy i modernizacji myjni samochodowych
Czy przebudowa myjni samochodowych wymaga skompletowania odpowiedniej dokumentacji? Na podobne pytania odpowiada sprawdzony serwis myjni Wikwash w Jezioranach

Wideo

Kontakt

Kontakt Wikwash Jacek Giżyński

Wikwash Jacek Giżyński, Jeziorany

Aktualności

 • budowa myjni samochodowej

  01.12.2023

  Jeśli jesteś właścicielem myjni samochodowej i potrzebujesz godnej zaufania firmy, która pomoże Ci w budowie i modernizacji Twojego obiektu, Wikwash jest dla Ciebie idealnym wyborem. Nasza ekipa z siedzibą w Jezioranach dokłada wszelkich starań, aby spełnić wszystkie wymagania klientów i zagwarantować ich zadowolenie. Oferujemy szeroki wachlarz usług, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji.

  Więcej informacji
 • części do myjni samochodowych

  30.09.2023

  W Wikwash dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wyjątkowe części i akcesoria do myjni samochodowych. Nasz szeroki wybór wysokiej jakości produktów gwarantuje, że nasi klienci otrzymują najbardziej efektywne i bezproblemowe usługi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wszechstronnej oferty i zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Wikwash Jacek Giżyński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.