Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971207713
REGON: 930055308
Rok założenia:
1990

Polecane oferty

Mogę Państwu zaproponować diagnozowanie i leczenie chorób o podłożu ortopedycznym. W mojej ofercie ...
Głogów, Przemysława Głogowskiego 8A
Specjalizuję się w dziedzinie medycyny, jaką się szeroko pojęta ortopedia. Zapewniam profesjonalne ...
Zajmuję się kompleksowym leczeniem urazów kości. Moim pacjentom udzielam fachowych porad ortopedycz...

O firmie

Nazywam się Wiktor Orzechowski. Siedziba prowadzonego przeze mnie gabinetu ortopedycznego znajduje się we Wrocławiu. Od ponad dwudziestu lat pomagam pacjentom z rozmaitymi problemami w zakresie narządów ruchu.

Oferta

Jestem specjalistą ortopedą z wieloletnią praktyką zawodową. Bogate doświadczenie pozwala mi skutecznie diagnozować i leczyć choroby i urazy narządów ruchu. Pomagam pacjentom borykającym się z problemami w obrębie szkieletu i układu więzadłowo-stawowego. Pomocą służę również pacjentom z uszkodzeniami mięśni i naczyń.

Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu urazów narządów ruchu, nabytych wad narządu ruchu oraz chorób stawów. Proponuję także przeprowadzanie zabiegów artroskopowych. W przypadku złych zrostów po złamaniach proponuję odpowiednie ćwiczenia korekcyjne.

Zapewniam indywidualne podejście do każdego pacjenta i wnikliwa analizę problemu.

Zapraszam.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Wiktor Orzechowski Ortopeda

Wiktor Orzechowski Ortopeda, Wrocław

Opinie (3)

Opinie o firmie Wiktor Orzechowski Ortopeda

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Przemyslaw D.
Przemyslaw D.
5.0
20.11.2020
Dr n. med. Wiktor Orzechowski to wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy, prawdziwy fachowiec. Moja historia jest krótka : poważne zapalenie ścięgna Achillesa - doległość która praktycznie zastopowała moją aktywność fizyczną na prawie 2 lata oraz uniemożliwiła mi normalne funkcjonowanie na co dzień. Wszelkie próby leczenia "domowymi" sposobami plus rehabilitacja nie przyniosły zadowalającego efektu. W końcu trafiłem do Dr Orzechowskiego z polecenia osoby której doktor pomógł kilka lat temu po skomplkowanym złamaniu nogi. W moim przypadku : skan ścięgna Achillesa + postawienie diagnozy + seria zastrzyków.... Efekt przerósł moje oczekiwania : po niecałych 3 miesiącach nastąpiła naprawdę OGROMNA poprawa - znów mogę się cieszyć aktywnością fizyczną i co najważniejsze : mogę normalnie funkcjonować. Jedyne czego żałuję : że nie trafiłem do Doktora Orzechowskiego wcześniej.... Dziękuję za pomoc Panie Doktorze i Pozdrawiam.
Dariusz 62 lata
Dariusz 62 lata
5.0
20.05.2020
Fachowiec najwyższej klasy w swojej dziedzinie, wybitny specjalista. Uratował mi nogę po złamaniu kości piszczelowej i strzałkowej, którą nieudolnie poskładali Jego koledzy z innego szpitala. Miałem założony przez P. doktora aparat Ilizarowa i wydłużoną nogę o 3,5 cm / skrót był wynikiem wytworzonego stawu rzekomego i złego zabezpieczenia złamania przy pierwszej operacji/. Dziękuję za to, że mogę chodzić na własnych nogach i polecam wszystkim pacjentom.
Kinga K.
Kinga K.
5.0
10.02.2020
Witam :D mam na imie Kinga, mam 19 lat . w 2018 roku miałam założony aparat ilizarova na prawe udo . uciekała mi rzepka , lekarze tylko straszyli wózkiem inwalidzkim. Kiedy trafiłam do Wroclawia do dr. Orzechowskiego okazało sie,ze da sie mi pomoc :D to dzieki Panu Wiktorowi nie mam juz problemu z prawym kolanem :D z calego serca mu dziekuje !!! a teraz tylko czekać na drugĄ noge :P