Zapewniamy usługi księgowe dla firm
Zapewniamy usługi księgowe dla firm,

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271532385
REGON: 472189003

O firmie

Biuro rachunkowe Wiebro prowadzone jest przez Wiesławę Brokan. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie na rynku. Siedziba biura zlokalizowana jest w Łodzi.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług księgowych od małych firm do dużych przedsiębiorstw. Współpracujemy ze spółkami jawnymi, spółkami cywilnymi, spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością oraz osobami fizycznymi, które prowadzą własną działalność gospodarczą.

W ramach naszych usług zajmiemy się prowadzeniem takiej dokumentacji jak:
  • księgi handlowe,
  • księgi przychodów i rozchodów,
  • ewidencja dla celów podatku VAT,
  • ewidencja przychodów,
  • ewidencja środków trwałych i niematerialnych oraz prawnych,
  • pełna księgowość.
Ponadto tworzymy i ewidencjonujemy wszelkie niezbędne dokumenty wewnętrzne. Zajmiemy się przygotowaniem planu amortyzacji, a także prowadzeniem rejestrów VAT. Dbamy o sporządzanie deklaracji podatkowych i przesyłanie ich do US - zarówno miesięcznych, jak i rocznych. Przygotowujemy również przelewy z tytułu zobowiązań publiczno-prawnych.

Oferujemy również obsługę kadrowo-płacową Państwa firmy. Sporządzamy umowy o pracę, zlecenie i o dzieło, przygotowujemy listy płac oraz świadectwa pracy. Zajmujemy się zakładaniem akt osobowych, prowadzimy rozliczenia z ZUSem oraz rozliczenia podatków.

W razie jakichkolwiek pytań zapewniamy nasze fachowe doradztwo.

Zapraszamy do skorzystania z usług księgowych naszego biura rachunkowego Wiebro w Łodzi.

Artykuły

Księgowa w firmie czy biuro rachunkowe?
Księgowa w firmie czy biuro rachunkowe?
Myślisz o zatrudnieniu księgowej w firmie na etat? Sprawdź, czy w Twoim przypadku współpraca z biurem rachunkowym nie będzie bardziej korzystnym rozwiązaniem.

Wideo

Kontakt

Kontakt "Wiebro" Usługi Księgowe Wiesława Brokan

"Wiebro" Usługi Księgowe Wiesława Brokan, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie "Wiebro" Usługi Księgowe Wiesława Brokan

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
09.05.2019
Zlecam tutaj prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej w mojej firmie, bo sam nie mam już na to czasu. Tu mam pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.
Basia
Basia
5.0
29.03.2019
Polecam, bardzo dobra obsługa księgowa, współpracujemy z tym biurem już od ponad dwóch lat. Dokumenty zawsze na czas, wszystko prowadzone bardzo przejrzyście.