Wysokiej jakości kominki
Wysokiej jakości kominki, Wesołowski Piotr. Kominki, Siedlec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6831458101
REGON: 852510193
Rok założenia:
2001

O firmie

Naszą firmą zarządza Piotr Wesołowski. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie kominków. Siedzibą naszej firmy jest Siedlec, w powiecie bocheńskim, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy od 2001 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Więcej dowiedzą się też Państwo z naszej strony internetowej.

Oferta

Kominki to obecnie coraz powszechniejszy element domu. Wykonanie i montaż dobrej jakości kominka wymaga jednak wiedzy i umiejętności. Nasza firma, której właścicielem jest Piotr Wesołowski dba o wysokie standardy jakościowe swoich wyrobów. Jesteśmy profesjonalistami i tak wykonujemy też swoją pracę.

Tworzymy kominki w różnorodnej zabudowie. Wykonujemy wiele różnego rodzaju kominków, najważniejsze z nich to:
  • kominki z płaszczem wodnym,
  • kominki grzewcze powietrzne,
  • kominki z obudową akumulującą ciepło,
  • kominki wolnostojące,
  • kominki otwarte.
Dobrze skonstruowany kominek to nie tylko estetyka, ale przede wszystkim duża funkcjonalność. Kominki z płaszczem wodnym mogą Państwu służyć do ogrzewania wody krążącej w zamkniętej instalacji CO zmniejszając koszty jej eksploatacji. Kominki z wkładem grzewczym skutecznie ogrzewa przepływające przez nie powietrze, które w następnej kolejności służy do ogrzania pomieszczenia. Z kolei kominek z zabudową akumulującą ciepło jest obudowany elementami dobrze kumulującymi energię cieplną i oddającymi ją stopniowo.

Nasza oferta to także grille i wędzarnie. Polecamy grille i wędzarnie wolnostojące. Są to idealne rozwiązania dla osób ceniących sobie smaczne jedzenie, miłośników opiekania i wędzenia pod różnymi postaciami. Są one łatwe w montażu, wystarczy bowiem usadowić je na twardym, wybetonowanym podłożu, a przy tym elegancko mogą ozdobić podwórze, czy ogród oraz zapewnić mnóstwo kulinarnych atrakcji przez lata. Posiadamy również grille i wędzarnie w zabudowie, które znakomicie sprawdzą się u indywidualnych odbiorców, jak też w lokalach gastronomicznych.

Nasza propozycja to również bogata kolekcja wkładów kominkowych. Wykonane fachowo i z najlepszych materiałów pochodzą od renomowanych producentów i będą Państwu służyć na lata. Sprzedaż jaką prowadzimy obejmuje też wykonane ręcznie, oryginalne i ciekawe w wyglądzie donice i kwietniki.

Niezależnie od wyboru wszystkie nasze produkty to najwyższa klasa. Przez lata działalności zdobyliśmy szerokie grono zaufanych Klientów, którzy docenili naszą rzetelność i pełne zaangażowanie. Bylibyśmy niezmiernie zadowoleni, gdyby zechcieli Państwo do nich dołączyć.

Serdecznie zapraszamy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Wesołowski Piotr. Kominki

Wesołowski Piotr. Kominki, Siedlec

Opinie (0)

Opinie o firmie Wesołowski Piotr. Kominki