Projektowanie mieszkań i aranżacja wnętrz
Projektowanie mieszkań i aranżacja wnętrz, Wertall Natalia Toś, Stążki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5592015178
REGON: 385188577
Branża:

O firmie

Jesteśmy firmą Wertall, a głównym profilem naszej działalności jest projektowanie oraz aranżacja wnętrz. Właścicielką jest Natalia Toś, nasza siedziba zlokalizowana jest w Stążkach, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest aranżacja wnętrz oraz świadczenie usług szeroko pojętej architektury wnętrz. Tworzymy ciekawe projekty poszczególnych pomieszczeń, łącząc w nich zarówno estetyczny wygląd oraz funkcjonalność.

Możemy tworzyć w Państwa domach czy mieszkaniach ciekawe projekty w oparciu o płytkę rektyfikowaną. Są to płytki wyciągane z pieca, które mają różne wymiary. Sam proces rektyfikacji redukuje problem różnic kilku milimetrów. Wówczas krawędzie tychże płytek są szlifowane lub wycinane. Rozwiązanie to posiada liczne zalety, ale także wady, które szczegółowo opisaliśmy na stronie internetowej.

Poza tym wykonujemy:
  • aranżacje mieszkań,
  • projektowanie wnętrz,
  • projekty kuchni,
  • aranżacje łazienek,
  • projekty salonów,
  • aranżacja pokojów dziecięcych.
W ramach projektowania wnętrz wykorzystujemy różne style oraz łączymy je. W każdym wnętrzu bardzo dużą rolę odgrywają dodatki, ale funkcjonalność danego pomieszczenia zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. W aranżacjach łazienek wykorzystujemy marmur. Zapewnia to piękno, harmonię oraz spokój oraz sprawia, że całe wnętrze staje się nietuzinkowe i luksusowe.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych architektów wnętrz. Zapewnia to odpowiednie poczucie estetyki i dokładną znajomość funkcji danego pomieszczenia. Dzięki temu możemy dokładnie realizować zlecenia, by w mieszkaniach Klientów zachować estetyczny wygląd, ale również niezbędną funkcjonalność.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Wertall, by zapoznać się ze szczegółową ofertą.

Artykuły

Co należy wiedzieć na temat inwentaryzacji mieszkania?
Co należy wiedzieć na temat inwentaryzacji mieszkania?
Kiedy inwentaryzacja mieszkania jest obowiązkowa? Co powinno zawierać opracowanie prawidłowo wykonanej inwentaryzacji mieszkania? Dowiedz się w artykule.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wertall Natalia Toś

Wertall Natalia Toś, Stążki

Opinie (5)

Opinie o firmie Wertall Natalia Toś

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Wojciech
Wojciech
5.0
22.11.2020
Zleciłem im prace aranżacji mojej kuchni i salonu i jestem bardzo zadowolony z osiągniętych efektów.
Bartosz
Bartosz
5.0
23.09.2020
Robią ciekawe aranżacje wnętrz. Są bardzo profesjonalni i dokładnie realizują swoje zlecenia.
Karol
Karol
5.0
31.07.2020
Z pewnością są niezwykle profesjonalni w tym co robią. Bardzo dobrze projektują wnętrza.
Andrzej
Andrzej
4.0
28.05.2020
Jestem bardzo zadowolony z poleconych im prac zaprojektowania wnętrza mojego mieszkania. Rzetelnie podeszli do powierzonego zadania.
Halina
Halina
5.0
23.03.2020
Posiadają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Tworzą ciekawe i funkcjonalne aranżacje mieszkań oraz poszczególnych pomieszczeń.