Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7771264574
Rok założenia:
2015

O firmie

Plandeki i pokrowce, Wer Plan Sławomir Majchrzak, Kościan Właścicielem firmy Wer-Plan jest Sławomir Majchrzak. Znajdziecie nas w Kościanie. Jesteśmy producentem plandek. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Plandekami nazywamy duże płachty wykonane z elastycznego i mocnego materiału, którym najczęściej jest tkanina poliestrowa. Znajdują zastosowanie w przykrywaniu i zabezpieczaniu przedmiotów oraz tworzeniu zadaszeń. Ich produkcję powierzycie firmie Wer-Plan.

Co jest głównym przedmiotem działalności Wer-Plan w Kościanie?

Głównym przedmiotem naszej działalności jest przede wszystkim produkcja plandek na wymiar. Każda z nich powstaje u nas na indywidualne zamówienie klienta. Wykonujemy je wyłącznie z wykorzystaniem atestowanych materiałów, które są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Możemy je wykonać w dowolnym kolorze. Nanosimy na nie także nadruki.

Z czego produkujemy plandeki na przyczepy i naczepy samochodowe?

Plandeki do przyczep samochodowych wykonujemy z tkaniny PVC, które są odporne i skutecznie zabezpieczają przewożony ładunek. Wykonujemy plandeki do naczep firanek, burtowych i kurtynowo-burtowych. Na każdej plandece samochodowej możemy wykonać nadruk. Ponadto produkujemy plandeki do wywrotek i samochodów dostawczych.

Co jeszcze wykonujemy z plandek?

Z plandek możemy wykonać praktyczne i wytrzymałe zadaszenia, które skutecznie chronią przed słońcem i deszczem. Wykorzystujemy je także do produkcji namiotów, które świetnie sprawdzają się jako miejsce do magazynowania towarów lub organizacji imprez. Produkujemy również przykrycia basenów i piaskownic. Wykonujemy także naprawy plandek.


Artykuły

Zadaszenia plandekowe w ofercie firmy WER-PLAN Plandeki
Zadaszenia plandekowe w ofercie firmy WER-PLAN Plandeki
Funkcjonalne i niedrogie zadaszenie tarasu lub ogródka restauracyjnego można wykonać z tkanin plandekowych. Taką usługę oferuje firma WER-PLAN Plandeki.
Plandeka – skuteczny sposób na zabezpieczenie przedmiotów wokół domu przed zabrudzeniem
Plandeka – skuteczny sposób na zabezpieczenie przedmiotów wokół domu przed zabrudzeniem
Plandeka to obszerna płachta służąca do ochrony różnych przedmiotów przed zabrudzeniem? Z jakich materiałów produkuje się plandeki? Jak ich używać w ogrodzie?
W jaki sposób naprawia się plandeki samochodowe?
W jaki sposób naprawia się plandeki samochodowe?
Plandeki samochodowe zabezpieczają naczepy pojazdów ciężarowych przed kradzieżą ładunku i czynnikami atmosferycznymi. Jak naprawić uszkodzoną plandekę?

Wideo

Kontakt

Kontakt Wer Plan Sławomir Majchrzak

Wer Plan Sławomir Majchrzak, Kościan

Opinie (0)

Opinie o firmie Wer Plan Sławomir Majchrzak