Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8322000458
REGON: 100260264
KRS: 0000265054
Rok założenia:
2006
Branża:

Polecane oferty

Zajmujemy się sprzedażą i montażem urządzeń odzyskujących ciepło. Dzięki dużemu doświadczeniu, indy...
Częstochowa, Powstańców Warszawy 44
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż klimatyzatorów i wentylatorów polskiej i zagrani...
Częstochowa, Żyzna 13A
Nasza firma Dom-Went funkcjonuje w branży wentylacyjnej wiele lat, o czym może zaświadczyć grono za...
Wentylacja to urządzenie, dzięki któremu na miejsce zanieczyszczonego powietrza dostarczane jest św...

O firmie

Firma Warebud funkcjonuje na rynku od 2006 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Wieluniu, na terenie województwa łódzkiego. Świadczymy usługi w zakresie wentylacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest montaż nowoczesnych systemów odzysku ciepła. Instalujemy między innymi wentylację z rekuperacją, klimatyzację, a także systemy dolnych źródeł do pompy ciepła. Urządzenia podłączamy w budynkach różnego typu, w tym domach, mieszkaniach i halach.

W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim gruntowe wymienniki ciepła, które zapewniają chłód latem bez udziału klimatyzatorów, redukują wielkość opłat za ogrzewanie zimą oraz poprawiają jakość powietrza w budynku. Oprócz tego urządzenia gwarantują wysoką higienę powietrza, redukując poziom alergenów.

Zajmujemy się też wentylacją mechaniczną i grawitacyjną. Do zalet pierwszej można zaliczyć między innymi prawidłowy obieg i rozkład powietrza w budynku, możliwość odzysku ciepła oraz optymalną wymianę powietrza. Wentylacja grawitacyjna natomiast pozwala na zmniejszenie kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych oraz zaoszczędzenie miejsca.

Oferujemy również montaż instalacji sanitarnych. Wykonujemy projekty techniczne, sprawujemy nadzór budowlany oraz przeprowadzamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także fotowoltaika. To znakomite rozwiązanie dla osób, które chciałyby zmniejszyć swoje rachunki za prąd i uniezależnić się od podwyżek cen prądu oraz dostawców energii.

Uzupełnienie oferty stanowią pompy ciepła. Urządzenia wykorzystują energię cieplną pochodzącą z wody, powietrza lub gruntu, kierując ją do instalacji grzewczej znajdującej się w budynku.

Na wszystkie usługi udzielamy serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego 2 lata, z możliwością wydłużenia na indywidualnych warunkach.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Warebud Wieloch i Prysiński Spółka jawna

Warebud Wieloch i Prysiński Spółka jawna, Wieluń

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Warebud Wieloch i Prysiński Spółka jawna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.