Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 21:00
Wt.
08:00 - 21:00
Śr.
08:00 - 21:00
Cz.
08:00 - 21:00
Pt.
08:00 - 21:00
Sb.
08:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6792981530
REGON: 120740385
Dodatkowe kontakty:

695 465 155

Rok założenia:
2008

O firmie

Stomatolodzy, Wapdent. Centrum stomatologii Kraków, Kraków Nowoczesne centrum stomatologii Wapdent zlokalizowane jest w samym centrum Krakowa. Od 2008 roku zajmuje się leczeniem zębów dzieci i dorosłych, przez lata plasując się w czołówce firm z branży dentystycznej. Profesjonalnie, kompleksowo i bezstresowo zadbają aby Twój uśmiech był zawsze piękny, a zęby zdrowe! Gabinetem zarządzają Anna Pytlik oraz Wojciech Przęczek.

Oferta

Bo wszystkie najszczęśliwsze chwile w życiu zaczynają się od uśmiechu - to hasło, które przyświeca działalności Wapdent od samego początku istnienia centrum. Chcą, aby Pacjenci mogli cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem każdego dnia.

W czym specjalizuje się Wapdent z Krakowa?

Wapdent specjalizuje się w leczeniu oraz profilaktyce zębów. Oferują szereg usług obejmujących profilaktykę stomatologiczną, w ramach której zapewniają instruktaż higieny zębów i jamy ustnej, lakierowanie i lakowanie zębów, usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, lapisowanie, a także leczenie kanałowe. Przeprowadzają zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Stosują nowoczesne materiały ceramiczne, jak np. korony czy licówki porcelanowe, mosty i korony pełnoceramiczne.

Posiadają dużą wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wykonują zabiegi ekstrakcji zęba stałego, mądrości, mlecznego ze znieczuleniem, a także podcięcie wędzidełka, resekcję wierzchołka korzenia oraz zabiegi regeneracji kości. Zapewniają profesjonalną protetykę stomatologiczną. Zakładają mosty konwencjonalne, stałe protezy częściowe i całkowite, mosty bez szlifowania oraz korony metalowe licowane porcelaną.

Proponują też endodoncję metodą klasyczną i termiczną na jednej wizycie oraz metodą maszynową. Przy wybielaniu zębów stosują skuteczną i sprawdzoną metodę laserową. Jest to najszybszy sposób wybielania zębów dla osób, które nie mają czasu i cierpliwości do stosowania nakładek wybielających na noc. Przed zabiegiem lekarz zawsze bada stan dziąseł i zębów Pacjenta oraz ocenia ogólny stan jamy ustnej.

Czy warto zapisać dziecko na wizytę w Wapdent?

Warto zapisać dziecko na wizytę do Wapdent jeżeli jesteście Państwo rodzicami, którym los uzębienia dzieci nie pozostaje obojętny. Do najmłodszych pacjentów kierują wyjątkową ofertę. Wdrożyli specjalny program dla dzieci - stosują odpowiednie materiały i prowadzą specjalny schemat badania, obejmujący wizytę adaptacyjną, mającą na celu oswojenie z dentystą i gabinetem stomatologicznym, instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej, profilaktykę leczenia - lapisowanie, lakierowanie i lakowanie zębów, kolorowe wypełnienia oraz bezstresowe i bezwiertłowe wypełnianie ubytków.

Dlaczego Wapdent będzie najlepszym wyborem w Krakowie?

Gabinet Wapdent będzie najlepszym wyborem w Krakowie, ponieważ zatrudniają doświadczonych dentystów i dysponują specjalistycznym sprzętem medycznym, co pozwala na kompleksowe świadczenie usług. Najważniejszy jest dla nich Pacjent, dlatego dokładają wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie i bezstresowo, a do tego w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Dodatkowo wszystkie gabinety są klimatyzowane i dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Obowiązuje rezerwacja telefoniczna!

Zakres działalności

Ortodoncja
Wybielanie zębów
Profilaktyka stomatologiczna
Badania obrazowe stomatologiczne
Znieczulenia stomatologiczne
Udogodnienia dla dzieci
Kolorowe plomby
Wizyta adaptacyjna
Obsługiwani pacjenci
Dorośli
Dzieci
Rodzaj jednostki
Centrum Medyczne
Udogodnienia
Przyjazne dla dzieci

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wapdent. Centrum stomatologii Kraków

Wapdent. Centrum stomatologii Kraków, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Wapdent. Centrum stomatologii Kraków

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Kompetencje
5,0
Obsługa pacjenta
5,0
Wyposażenie pomieszczeń
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
05.11.2015
Właściwi ludzie na właściwym miejscu! Gotowi nieść pomoc na wysokim poziomie. Wszystko co jest potrzebne jest dostępne na miejscu, lekarze przemili, bardzo cierpliwi nawet przy bardzo panikujących pacjentach. //sp
 • Kompetencje
  5,0
 • Obsługa pacjenta
  5,0
 • Wyposażenie pomieszczeń
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
09.05.2013
Z całą rodziną korzystamy z usług tego centrum stomatologicznego w Krakowie. Obsługa jest bardzo przyjemna. Moje zęby naprawiają profesjonaliści!! Dzieci też wracają z centrum zadowolone i kiedy umawiam je na kontrole w ogóle nie boją się wizyty!! Znajoma koleżanka była na wybielaniu zębów w tym centrum i wszyscy ją pytają, u kogo wybielała, bo efekt jest niesamowity. Szczerze polecam to centrum stomatologiczne i dentystę w Krakowie!! //Mar90