Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6772176073
Dodatkowe kontakty:

695 465 155

O firmie

Stomatolodzy, Wapdent. Centrum stomatologii, Kraków Nowoczesne centrum stomatologii Wapdent zlokalizowane jest w samym centrum Krakowa. Od 2008 roku zajmujemy się leczeniem zębów dzieci i dorosłych, przez lata plasując się w czołówce firm z branży dentystycznej. Stomatolodzy zadbają aby Państwa uśmiech był zawsze piękny, a zęby zdrowe! Gabinetem zarządzają Anna Pytlik oraz Wojciech Przęczek.

Oferta

Bo wszystkie najszczęśliwsze chwile w życiu zaczynają się od uśmiechu - to hasło, które przyświeca działalności Wapdent od samego początku istnienia centrum. Chcą, aby Pacjenci mogli cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem każdego dnia.

W czym specjalizuje się Wapdent z Krakowa?

Wapdent specjalizuje się w leczeniu oraz profilaktyce zębów. Oferują szereg usług obejmujących profilaktykę stomatologiczną, w ramach której zapewniają instruktaż higieny zębów i jamy ustnej. Wykonują także:
 • lakierowanie zębów,
 • lakowanie zębów,
 • usuwanie kamienia nazębnego,
 • piaskowanie,
 • lapisowanie,
 • leczenie kanałowe.
Przeprowadzają zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Stosują nowoczesne materiały ceramiczne, jak np. korony czy licówki porcelanowe, mosty i korony pełnoceramiczne.

Posiadają dużą wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wykonują zabiegi ekstrakcji zęba stałego, mądrości, mlecznego ze znieczuleniem, a także podcięcie wędzidełka, resekcję wierzchołka korzenia oraz zabiegi regeneracji kości.

Proponują też endodoncję metodą klasyczną i termiczną na jednej wizycie oraz metodą maszynową. Przy wybielaniu zębów stosują skuteczną i sprawdzoną metodę laserową. Jest to najszybszy sposób wybielania zębów dla osób, które nie mają czasu i cierpliwości do stosowania nakładek wybielających na noc. Przed zabiegiem lekarz zawsze bada stan dziąseł i zębów Pacjenta oraz ocenia ogólny stan jamy ustnej.

Czy w gabinecie Wapdent świadczone są usługi protetyczne?

Tak, w gabinecie Wapdent stomatolodzy zajmują się także protetyką. Zapewniają profesjonalną protetykę stomatologiczną, zadbają o uzupełnienie wszelkich ubytków w Państwa uzębieniu, spowodowanych chorobą czy uszkodzeniem. Zakładają:
 • mikroprotezy,
 • protezy szkieletowe,
 • protezy całkowite akrylowe,
 • protezy bezklamrowe - nylonowe,
 • licówki porcelanowe,
 • korony pełnoceramiczne,
 • korony ceramiczne na cerkonie,
 • korony metalowe licowane porcelaną.
W gabinecie założony zostanie także inlay kompozytowy, most adhezyjny na włóknie szklanym, wkład koronowo-korzeniowy lub szyna zgryzowa. Ponadto specjaliści zajmą się także naprawą płyty protezy w razie złamania lub pęknięcia.

Czy warto zapisać dziecko na wizytę w Wapdent?

Warto zapisać dziecko na wizytę do Wapdent jeżeli są Państwo rodzicami, którym los uzębienia dzieci nie pozostaje obojętny. Do najmłodszych pacjentów kierują wyjątkową ofertę. Wdrożyli specjalny program dla dzieci - stosują odpowiednie materiały i prowadzą specjalny schemat badania, obejmujący wizytę adaptacyjną, mającą na celu oswojenie z dentystą i gabinetem stomatologicznym, instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej, profilaktykę leczenia - lapisowanie, lakierowanie i lakowanie zębów, kolorowe wypełnienia oraz bezwiertłowe wypełnianie ubytków.

Dlaczego Wapdent będzie najlepszym wyborem w Krakowie?

Gabinet Wapdent będzie najlepszym wyborem w Krakowie, ponieważ zatrudniają doświadczonych dentystów i dysponują specjalistycznym sprzętem medycznym, co pozwala na kompleksowe świadczenie usług. Najważniejszy jest dla nich Pacjent, dlatego dokładają wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezstresowo, a do tego w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Dodatkowo wszystkie gabinety są klimatyzowane i dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Obowiązuje rezerwacja telefoniczna!

Artykuły

Wybielanie zębów – wszystko, co warto wiedzieć zanim umówisz się na zabieg
Wybielanie zębów – wszystko, co warto wiedzieć zanim umówisz się na zabieg
Wybielanie zębów to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Pomaga skutecznie pozbyć się przebarwień. Zabieg trwa ok. 30 minut.
Nowoczesne technologie stomatologiczne – precyzyjne i bezbolesne leczenie
Nowoczesne technologie stomatologiczne – precyzyjne i bezbolesne leczenie
Do nowoczesnych technologii i metodologii stomatologicznych zalicza się między innymi abrazję powietrzną stosowaną przy leczeniu zębów objętych próchnicą.
WAPdent – nowoczesne centrum stomatologiczne w Krakowie
WAPdent – nowoczesne centrum stomatologiczne w Krakowie
Aby cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem, powinniśmy regularnie chodzić do dentysty. Kontrole powinny odbywać się co najmniej co pół roku.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wapdent. Centrum stomatologii

Wapdent. Centrum stomatologii, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Wapdent. Centrum stomatologii

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
5.0
18.05.2019
Wreszcie trafiłem na dobrego stomatologa, który zajął się moimi problematycznymi zębami. Różnica jest ogromna. Polecam!
Jacek
Jacek
5.0
27.03.2019
Świetne usługi jeśli chodzi o protetykę, miałem tu zakładaną protezę szkieletową, dzięki niej znanie wzrósł mój komfort. Polecam.
Kaja
Kaja
5.0
14.01.2019
Polecam, bardzo fajny stomatolog dziecięcy, byliśmy tutaj z synem na pierwszej wizycie i przebiegła super - bezstresowo i bezboleśnie.