Zdrowe i białe zęby
Zdrowe i białe zęby, Wanda Kwiatkowska lek. stomatolog Gabinet, Pułtusk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5591290617
REGON: 130378812
Rok założenia:
2005

O firmie

Wanda Kwiatkowska jest lekarzem stomatologiem prowadzącym nieprzerwane od 1992 roku praktykę dentystyczną. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Jej gabinet znajduje się Pułtusku, w województwie mazowieckim. Leczy w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie.

Oferta

Zdrowe i mocne zęby to konieczność. Poza walorami czysto kosmetycznymi są potrzebne do odpowiedniego przeżuwania pokarmu. Każdy wie, że ból zęba może negatywnie wpłynąć na samopoczucie i wydajność w ciągu dnia. Właśnie dlatego Wanda Kwiatkowska zajmuje się kompleksowymi usługami stomatologicznymi. Zapewnia opiekę zarówno dzieciom i młodzieży, jak i osobom dorosłym. Specjalnie dla najmłodszych przygotowała wyjątkowe nagrody za odwagę i dzielną postawę. Dba o bezbolesne leczenie i zależy jej, by wizyty u nas odbywały się bez stresu i nie były tylko przykrym obowiązkiem.

Leczenie zębów wykonywane przez stomatolog Wandę Kwiatkowską można podzielić na kilka dziedzin. Pierwszą z nich jest stomatologia zachowawcza, z takimi czynnościami jak:
  • przeglądy jamy ustnej
  • plombowanie zębów
  • zatruwanie zębów
  • fluoryzacja
  • lakowanie zębów
  • usuwanie kamienia nazębnego
  • leczenie kanałowe
W poważniejszych przypadkach, gdy zęba nie da się uratować jest on usuwany chirurgicznie. Zabiegi chirurgiczne prowadzone w gabinecie to także resekcja korzeni, wyłuszczanie torbieli, podnoszenie dna zatoki szczękowej i wszczepianie implantów. Implanty to jedna z form uzupełniania ubytków zębowych. W ramach protetyki pacjenci mogą również zamówić dopasowanie protezy, zamocowanie koron i mostów, a także licówek.

Stomatolog dba ponadto o piękny wygląd zębów, dlatego oferuje ich piaskowanie, wybielanie i oczyszczanie z osadów.

W celu rejestracji wystarczy zadzwonić lub odwiedzić gabinet Wandy Kwiatkowskiej osobiście. Więcej informacji można natomiast znaleźć na stronie internetowej.

Artykuły

Stomatologia estetyczna - najpopularniejsze rodzaje zabiegów
Stomatologia estetyczna - najpopularniejsze rodzaje zabiegów
Stomatologia estetyczna cieszy się coraz większym uznaniem wśród wielu pacjentów. Które zabiegi są obecnie najchętniej wybierane i jakie są ich efekty?
Jak korygowany jest kształt zębów?
Jak korygowany jest kształt zębów?
Kształt zębów możemy korygować na wiele różnych sposobów. Nie ma zazwyczaj problemu z całkowitym zniwelowaniem nawet największych nierówności oraz ubytków.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wanda Kwiatkowska lek. stomatolog Gabinet

Wanda Kwiatkowska lek. stomatolog Gabinet, Pułtusk

Opinie (11)

Opinie o firmie Wanda Kwiatkowska lek. stomatolog Gabinet

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Renia
Renia
5.0
06.07.2020
Pani Wanda Kwiatkowska ma doskonałe podejście do dzieci. Wizyty u dentysty przestały być dla nas przykrym obowiązkiem.
Ernest
Ernest
5.0
26.05.2020
Stomatolog, który zna się na rzeczy! Gorąco polecam
Sabina
Sabina
5.0
27.03.2020
Świetny gabinet stomatologiczny dla dzieci. Moja mała w końcu przestała bać się dentysty. Super!
Leszek
Leszek
5.0
05.01.2020
Byłem tam na usuwaniu zęba. Stomatolog zadbał o odpowiedni komfort podczas zabiegu. Wszystko odbyło się tak jak trzeba.
feurig59
feurig59
4.0
11.11.2019
Serdecznie polecam pomoc pani doktor Wandy Kwiatkowskiej. To prawdziwa specjalistka w zakresie stomatologii. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo dobrze przygotowana. Można jej bez obaw powierzyć swoje zęby :)
Radek
Radek
5.0
16.09.2019
Moja cała rodzina chodzi do tego gabinetu. Nawet najmłodsza córka się nie boi, bo pani stomatolog jest bardzo miła. A po wizycie dzieci dostają nagrody!
Grzegorz
Grzegorz
5.0
22.07.2019
Jestem stałym pacjentem gabinetu i nie szukam żadnego innego. Podoba mi się miła, pozbawiona stresu atmosfera i cenię fachowość pani stomatolog. Leczy w znieczuleniu i skutecznie usuwa próchnicę. Zrobiła mi kilka plomb i wszystkie dobrze się trzymają.
Leszek
Leszek
5.0
09.05.2019
Moje zęby jeszcze rok temu były w fatalnym stanie. Pobolewały, dlatego w końcu zdecydowałem się na odwiedzenie gabinetu stomatologicznego. Na szczęście stomatolog okazała się naprawdę skuteczna, bo pomimo zaawansowanej próchnicy nie trzeba było rozpoczynać leczenia kanałowego. Musiałem wiele razy to przychodzić, ale teraz mogę bez obaw jeść ulubione potrawy.
Darek
Darek
5.0
31.03.2019
Niedawno zaczął doskwierać mi ból i okazało się, że ząb nadaje się tylko do usunięcia. Bałem się bardzo zabiegu, ale pani stomatolog wytłumaczyła mi wszystko i zadbała o odpowiednie znieczulenie. Teraz planuję wstawić w to miejsce implant. Oczywiście w tym gabinecie.
Jarek
Jarek
5.0
17.01.2019
Mam zdrowe zęby, ale postanowiłam zadbać o ich wygląd, dlatego wybrałam się do gabinetu Wandy Kwiatkowskiej. Stomatolog doradziła mi usunięcie osadu i wybieliła zęby. Teraz cięszę się zdrowym i pięknym uśmiechem.
Filip
Filip
5.0
25.11.2018
Zęby leczę tylko u Pani Wandy. Od wielu lat chodzę do jej gabinetu i zawsze jestem zadowolony. Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby.