Systemy hamulcowe pojazdów użytkowych
Systemy hamulcowe pojazdów użytkowych, Wal-truck Artur Walczak, Ponin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6981841385
Rok założenia:
2016

O firmie

Firma Wal-truck znajduje się w Poninie, w powiecie kościańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku. Zajmujemy się diagnozowaniem pojazdów. Właścicielem jest Artur Walczak.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalnością firmy Wal-Truck jest regeneracja oraz naprawa systemów hamulcowych i zespołów pneumatyki hamulcowej pojazdów użytkowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i specjalistycznemu sprzętowi możemy zagwarantować, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Regeneracja zacisków i innych elementów systemów hamulcowych jest znacznie tańsza od ich wymiany, dlatego warto z niej skorzystać. Ponadto funkcjonalność zregenerowanego elementu nie odbiega od tego nowego.

Oferta firmy Wal-Truck to głównie naprawa zaworów hamulcowych, naprawa osuszaczy powietrza, naprawa zaworów zabezpieczających, naprawa zaworów ABS, naprawa zaworów EBS, naprawa zaworów ECAS, naprawa elektrozaworów oraz naprawa wysprzęglików.

Ponadto przeprowadzamy diagnostykę i naprawę układów EBS, ABS i ECAS. Podejmujemy się również wymiany klocków, tarcz i bębnów oraz okładzin hamulcowych. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego na wszystkie wykonane prace udzielamy rocznej gwarancji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Wal-Truck.

Artykuły

Jak odbywa się regeneracja zacisków hamulcowych?
Jak odbywa się regeneracja zacisków hamulcowych?
Regeneracja zacisków hamulcowych to tańsze rozwiązanie niż zakup nowego zacisku i dlatego jest często praktykowana. Nie zawsze jednak regeneracja jest możliwa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wal-truck Artur Walczak

Wal-truck Artur Walczak, Ponin

Opinie (0)

Opinie o firmie Wal-truck Artur Walczak