Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Akademicka 1. Korespondencyjny kod pocztowy to: 02-038 Warszawa. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.2187622365699N, 20.9856259508285E. "Waffle Bar" to firma działająca w branży Restauracje amerykańskie.

"Waffle Bar" serwuje smaczne potrawy zaspokajające oczekiwania gości preferujących dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz świadczy usługi gastronomiczne w zakresie organizacji spotkań rodzinnych, bądź biznesowych. O doznania podniebienia swoich Gości, a także sympatyczną atmosferę dba doświadczony personel, dla którego ich satysfakcja i zadowolenie jest najważniejszą sprawą.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 505 329 346.

Kontakt

Kontakt Waffle Bar

Waffle Bar, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Waffle Bar