Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7791763518

O firmie

Nazywam się Wacław Erdmann, jestem tłumaczem przysięgłym języka czeskiego i słowackiego. Prowadzone przeze mnie biuro tłumaczeń znajduje się w Poznaniu. Usługi tłumaczeniowe wykonuję, bazując na dużej wiedzy i doświadczeniu.

Oferta

W prowadzonym przeze mnie biurze tłumaczeniowym wykonuję przekłady z i na język słowacki oraz język czeski. Posiadam duży zasób słownictwa i wyrażeń językowych. Cechuje mnie także znajomość kultury krajów, z których tłumaczę na język polski. Specjalizuję się w tłumaczeniach przysięgłych. Wykonuję przekłady zarówno krótszych, jak i dłuższych tekstów.
Mam wiedzę na temat wielu branż, dlatego zapewniam precyzyjne i oddające sens treści tłumaczenia:
  • zwykłe
  • techniczne
  • naukowe
  • sądowe
Zapewniam pełne wsparcie w zakresie tłumaczenia tekstów prawniczych. Wszelkie powierzone zadania realizuję zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Bardzo szanuję Państwa czas, dlatego tłumaczenia wykonuję niezwłocznie. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, w pełni skupiając się na jego dopracowaniu. Dostosowanie się do poszczególnych wymogów nie stanowi dla mnie problemu, ponieważ mam rozległą wiedzę i wiem, jak powinien wyglądać poprawnie przetłumaczony tekst.

Zapraszam do nawiązania kontaktu i podjęcia współpracy z firmą w Poznaniu. W branży działam od wielu lat, zapewniając wysoki poziom przekładów. Zdobyłem wielu stałych Klientów, którzy doceniają mój trud włożony w pracę, co ma wpływ na jakość tłumaczeń.

Zakres działalności

Specjalizacja tłumaczeniowa
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Wacław Erdmann Tłumacz przysięgły jęz. czeskiego i słowackiego

Wacław Erdmann Tłumacz przysięgły jęz. czeskiego i słowackiego, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Wacław Erdmann Tłumacz przysięgły jęz. czeskiego i słowackiego