Najlepsze systemy zaciemniające do Twojego domu, biura i mieszkania
Najlepsze systemy zaciemniające do Twojego domu, biura i mieszkania, Volvex Rolety rzymskie, żaluzje, plisy Tomasz Mularczyk, Otwock

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5321683063
REGON: 140977249

O firmie

Volvex to firma działająca na rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu i montażu systemów zaciemniających do biur, mieszkań i domów. Właścicielem firmy jest Tomasz Mularczyk. Siedziba naszej działalności mieści się w Otwocku, w województwie mazowieckim.

Oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy bezpłatną wycenę i pomiar na terenie do 30 kilometrów od centrum Warszawy. Nasz przedstawiciel na Państwa życzenie odwiedzi Państwa mieszkanie, dom lub biuro i doradzi wybór konkretnego systemu pasującego do Państwa oczekiwań i możliwości technicznych instalacji. Zapewniamy bardzo bogaty wybór rozmaitych kolorów tkanin do rolet, które będą dopełnieniem wystroju wnętrza.

Nasza oferta obejmuje:
  • moskitiery,
  • verticale,
  • rolety materiałowe,
  • żaluzje,
  • rolety rzymskie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne plisy okienne, które są najbardziej zaawansowanym technicznie systemem zaciemniającym. Można nimi zasłonić dowolnego kształtu okna. Prosta konstrukcja i łatwy montaż zapewnia wysoką trwałość i bezawaryjność. Plisa przylega do ramy okna, co w przypadku okien uchylnych, chroni ją przed różnego rodzaju przypadkowymi uszkodzeniami.

Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowią rolety zewnętrzne będące skutecznym systemem gwarantującym prawie całkowite zaciemnienie. Stanowią również doskonałe zabezpieczenie przed włamaniem oraz uszkodzeniem okna. Wykonane są przy wykorzystaniu z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, dzięki czemu znacząco chronią przed hałasem i działają termoizolacyjnie – zimą chronią przed utratą ciepła, a latem przed nadmiernym nagrzaniem pokoju.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Artykuły

Kiedy plisy okienne to dobre rozwiązanie?
Kiedy plisy okienne to dobre rozwiązanie?
Plisy okienne to nowe i atrakcyjne rozwiązanie wśród systemów zaciemniających. W artykule przybliżamy jego atuty, słabe strony, a także możliwości aranżacyjne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Volvex Rolety rzymskie, żaluzje, plisy Tomasz Mularczyk

Volvex Rolety rzymskie, żaluzje, plisy Tomasz Mularczyk, Otwock

Opinie (2)

Opinie o firmie Volvex Rolety rzymskie, żaluzje, plisy Tomasz Mularczyk

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Anna
Anna
4.0
13.01.2020
Firma godna polecenia. Moskitiery drzwiowe i okienne wykonane są solidnie i precyzyjnie. Szybki pomiar i montaż, dobry kontakt i wysoka jakość wykonania usługi.
Kasia
Kasia
5.0
30.11.2019
Firma działa bardzo sprawnie, bardzo dobry kontakt z firmą jak również z obsługą. Z czystym sumieniem polecam - znają się na rzeczy.
Tagi