Zajmujemy się naprawianiem klimatyzacji i wulkanizacją
Zajmujemy się naprawianiem klimatyzacji i wulkanizacją, Viva s.c. Mechanika, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5471875410
REGON: 072274968
Rok założenia:
1999

O firmie

Przedsiębiorstwo Viva s.c. znajduje się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1997 roku. Zajmujemy się mechaniką pojazdową. Osobami decyzyjnymi są Jarosław Witos, Mirosław Witos oraz Sławomir Gawlik.

Oferta

Od 22 lat zajmujemy się serwisowaniem pojazdów. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania. Jesteśmy pewni, iż poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych firm, które działają w branży transportowej.

Do naszych obowiązków należy:
  • naprawa automatycznych skrzyń biegów,
  • diagnostyka komputerowa pojazdów,
  • wymiana opon,
  • usługi lakiernicze,
  • remont silników,
  • wymiana rozrządu.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Mechanika pojazdowa to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Dodatkowo zajmujemy się myciem samochodów osobowych, wykonywaniem prac blacharskich oraz świadczeniem usług wulkanizacyjnych. Do naszych zadań należy także wymiana oleju, wymiana filtrów, wymiana amortyzatorów, wymiana klocków hamulcowych, a także wymiana opon.

Zajmujemy się też naprawą oświetlenia. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć. Klientom proponujemy serwis klimatyzacji. W tym zakresie zajmujemy się jej napełnianiem, odgrzybianiem i ozonowaniem.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Viva w Bielsku-Białej.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Viva s.c. Mechanika

Viva s.c. Mechanika, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Viva s.c. Mechanika