Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342524967
REGON: 36523510500000
KRS: 0000633335
Rok założenia:
2016

Polecane oferty

Na prowadzonej przez nas stacji kontroli pojazdów wykonujemy badaniach techniczne pojazdów różnego ...
Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu mechaniki pojazdowej. Zajmujemy się naprawą drobny...
JDM Cars powstało z chęci stworzenia nowoczesnego warsztatu samochodowego. Dlatego od samego począt...
Głównym profilem naszej działalności jest naprawa i regulacja hamulców w samochodach osobowych, cię...

O firmie

Vision Autoserwis to firma działająca w Piastowie, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Zakład należy do Danuty Panasiuk i specjalizuje się w naprawach samochodów. W branży mechanicznej działa od 2008 roku i zdobył zaufanie wielu klientów.

Oferta

Jeśli szukają Państwo warsztatu samochodowego, to Vision Autoserwis jest najlepszym wyborem. W doskonale wyposażonym zakładzie wykonywane są kompleksowe naprawy mechaniczne i blacharskie samochodów osobowych wszystkich marek. Wykwalifikowani mechanicy dbają o wysoką jakość prac, dlatego korzystają z najlepszych jakościowo części pochodzących od renomowanych producentów oraz kładą nacisk na dotrzymywanie ustalonych terminów. W ramach napraw bieżących i powypadkowych wykonywana jest precyzyjna diagnostyka oraz wymieniane są uszkodzone części. Naprawom poddawane są takie elementy pojazdów jak hamulce, zawieszenie, rozrząd, sprzęgło i koło dwumasowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli pojazdów na czas naprawy udostępniane są samochody zastępcze. W firmowej ofercie znajdują się przede wszystkim pojazdy osobowe i dostawcze Renault. Zarówno naprawy, jak i wynajem pojazdów mogą być wykonywane bezgotówkowo.

Ponadto Vision Autoserwis zajmuje się takimi zagadnieniami jak:
  • naprawa klimatyzacji
  • nabijanie klimatyzacji
  • blacharstwo
  • lakiernictwo
  • wulkanizacja
Zakład wykonuje również okresowe przeglądy pojazdów podczas których wymieniane są filtry i płyny eksploatacyjne oraz sprawdzany jest stan poszczególnych podzespołów pojazdu.

Więcej informacji dotyczących działalności warsztatu Vision znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Vision Autoserwis sp. z o.o.

Vision Autoserwis sp. z o.o., Pruszków

Opinie (0)

Opinie o firmie Vision Autoserwis sp. z o.o.