Eksperci w dziedzinie poligrafii
Eksperci w dziedzinie poligrafii, Virgo Poligrafia Skowroński Janusz Sola Paweł, Radom

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 16:30
Wt.
08:30 - 16:30
Śr.
08:30 - 16:30
Cz.
08:30 - 16:30
Pt.
08:30 - 16:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7961011675
REGON: 670751925
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Prowadzimy nowoczesną drukarnię Virgo Poligrafia, która jest zlokalizowana w Radomiu. W branży poligraficznej działamy od 1995 roku, świadcząc usługi najwyższej jakości. Właścicielami firmy są Janusz Skowroński oraz Paweł Sola.

Oferta

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie poligrafii i oferujemy kompleksowe rozwiązania, które sprawią, że Twój projekt stanie się rzeczywistością. Od pomysłu, po projekt, aż po dostawę, nasz zespół zajmie się wszystkim.

Oferujemy druk różnego rodzaju materiałów, takich jak:
 • Opakowania,
 • Kalendarze,
 • Ulotki,
 • Plakaty,
 • Etykiety samoprzylepne,
 • Koperty z nadrukiem,

Nasze produkty drukowane są dedykowane dla firm produkcyjnych, agencji reklamowych i biur. Wiemy, że spójna i rozpoznawalna identyfikacja wizualna jest obecnie kluczowa dla każdej firmy. Dlatego nasz zespół grafików zadba o intrygujące wizytówki oraz oryginalne i zapadające w pamięć logo, które przyciągną uwagę Twoich klientów.

Wierzymy, że szczególna uwaga przykładana do projektów graficznych, pozwoli nam na osiągnięcie najwyższych standardów i zadowolenia naszych klientów. Dzięki naszej pasji do pracy i nowoczesnemu podejściu, jesteśmy w stanie dostarczyć nie tylko druk najwyższej jakości, ale także innowacyjne rozwiązania, które wyróżnią Twoją firmę na rynku.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Virgo Poligrafia Skowroński Janusz Sola Paweł

Virgo Poligrafia Skowroński Janusz Sola Paweł, Radom

Aktualności

 • wizytówki

  30.03.2024

  Wizytówki są bardzo ważnym elementem każdej firmy. To doskonały sposób na przedstawienie siebie i swojej firmy potencjalnym klientom. Wizytówki mogą być również używane do przekazywania informacji kontaktowych klientom. Co więcej, mogą pozostawić trwałe wrażenie na potencjalnych klientach. Nasza firma zajmuje się produkcją wizytówek, więc jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy!

  Więcej informacji
 • ulotki

  27.12.2023

  Ulotki są niezwykle skutecznym narzędziem reklamowym, które mogą pomóc w promowaniu firmy, wydarzenia lub produktu. To świetny sposób na przekazanie wiadomości i przyciągnięcie nowych klientów. Jeśli szukasz wysokiej jakości ulotki, która zrobi wrażenie, nasza firma może Ci pomóc. Specjalizujemy się w tworzeniu przyciągających wzrok ulotek, które z pewnością przyciągną uwagę ludzi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach drukowania ulotek i o tym, jak możemy Ci pomóc.

  Więcej informacji
 • teczki ofertowe

  29.09.2023

  Nasza firma z dumą dostarcza szeroką gamę teczek spełniających określone wymagania. Nasze teczki są wykonane z różnych materiałów, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki zróżnicowanemu wyborowi teczek możesz mieć pewność, że Twoje ważne dokumenty są dobrze chronione.

  Więcej informacji
 • ulotki

  30.06.2023

  Nasza firma oferuje wiele usług poligraficznych, które zaspokoją Twoje potrzeby. Nasza oferta obejmuje produkcję teczek ofertowych, ulotek, wizytówek, kart wizytowych i zaproszeń. Jesteśmy dumni z dostarczania najwyższej jakości materiałów do druku, zapewniając, że produkt końcowy jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także trwały. Nasz zespół ekspertów dba o każdy szczegół, od projektu po finalny wydruk. Gwarantujemy satysfakcję z podjętej z nami współpracy i konkurencyjne ceny.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Virgo Poligrafia Skowroński Janusz Sola Paweł


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.