Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5833159721
REGON: 221885177
Branża:

O firmie

Drukarnie, VGG, Gdańsk Firma VGG z Gdańska specjalizuje się w reklamie wizualnej. W ramach tego świadczy kompleksowe usługi poligraficzne, przeprowadza montaż nośników reklamy, a także tworzy grafiki komputerowe i strony internetowe. Działa od 2013 roku. Przez ten czas zdążyła już zrealizować wiele zaawansowanych projektów.

Oferta

Stara maksyma mówi, że reklama jest dźwignią handlu, a trzeba do niej dodać, iż tylko skuteczna reklama ma wpływ na wzrost zainteresowania klientów i obrotów firmy. Amatorskie wykonanie, kiepska realizacja techniczne i niewłaściwy montaż mogą nawet odstraszać potencjalnych klientów. Dlatego też, w przypadku reklamy wizualnej, należy zaufać profesjonalistom, takim jak spółka VGG.

Czym zajmuje się firma VGG z Gdańska?

Firma VGG z Gdańska zajmuje się w pierwszej kolejności usługami poligraficznymi na potrzeby reklamowe. Oznacza to, że dla swoich klientów przygotowuje projekty graficzne, a następnie umieszcza je na nośnikach reklamowych, takich jak np.:
 • ulotki,
 • katalogi,
 • wizytówki,
 • plakaty,
 • notesy,
 • kalendarze,
 • papier firmowy,
 • pocztówki,
 • teczki ofertowe.
Za pomocą profesjonalnego druku offsetowego lub cyfrowego wykonuje również drukowane banery, w tym banery wielkopowierzchniowe, wkłady do potykaczy, roll-upy, stojaki itp.

Korzystając z możliwości druku solwentowego oraz techniki druku UV, przygotowuje dla klientów folie, którymi następnie obkleja witryny lokali oraz pojazdy.

Jakie jeszcze usługi świadczy firma?

Ponadto VGG projektuje i wytwarza reklamy zewnętrzne. Należą do nich przestrzenne napisy 3D, stryodurowe litery, nadruki na tablicach PCV, kasetony, a także szyldy reklamowe, które są wykonywane zgodnie z ustawą o krajobrazie obowiązującą na terenie Gdańska. Do montażu wykonanych przez siebie nośników reklamy firma korzysta z technik alpinistycznych oraz podnośnika koszowego.

Czy firma VGG zajmuje się projektowaniem stron internetowych?

Tak, oferta firmy VGG w dziedzinie reklamy jest kompleksowa i obejmuje sobą również projektowanie stron internetowych w systemie CMS Wordpress oraz ich pozycjonowanie.

Oprócz tego firma tworzy identyfikację wizualną, logotypy oraz grafiki wektorowe dla swoich klientów.

Wszystkie projekty dostarczane przez klientów są w VGG odpowiednio opracowywane i dostosowywane profesjonalnie do wymagań urządzeń technicznych.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Artykuły

Druk offsetowy w ofercie drukarni VGG z Gdańska
Druk offsetowy w ofercie drukarni VGG z Gdańska
Drukarnia VGG z Gdańska specjalizuje się w druku offsetowym. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, fachowe doradztwo, rzetelność i terminowość.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt VGG

VGG, Gdańsk

Słowa kluczowe

Aktualności

 • oprawa graficzna firmy

  24.03.2023

  Kompleksowo wykonamy oprawę graficzną Twojej firmy. Zajmiemy się projektowanie, wykonaniem, dostawą oraz montażem. Oferujemy materiały drukowane metodą offsetową, w tym teczki ofertowe, plakaty, ulotki, wizytówki czy kalendarze. Wykonujemy też wydruki wielkoformatowe. Do zadrukowania banerów i folii wykorzystujemy technologię solwentową.

  Więcej informacji
 • kalendarz

  04.01.2023

  Jednym z elementów skutecznej identyfikacji wizualnej firmy są także kalendarze. Wykonujemy je według dostarczonych projektów graficznych. Oprawę graficzną jesteśmy w stanie również samodzielnie zaprojektować. Wykonujemy kalendarze jednodzielne, trójdzielne oraz kalendarze podkłady na biurko. Zamawiać można za pośrednictwem naszej strony internetowej.

  Więcej informacji
 • baner

  01.11.2022

  Potrzebujesz reklamy zgodnej z obowiązującą Uchwałą Krajobrazową Gdańska? Trafiłeś we właściwe miejsce! Powierzysz nam zaprojektowanie oraz wykonanie takich reklam, jak kasetony, banery, stojaki czy tablice. W zależności od Twoich potrzeb, reklamę projektujemy, wykonujemy oraz montujemy lub tylko przygotowujemy. Wybór należy do Ciebie.

  Więcej informacji
 • reklama na samochodzie

  15.09.2022

  Reklama na samochodzie nie jest droga i może przynieść wymierne korzyści marketingowe. Dzięki reklamie na pojeździe można skutecznie trafić do szerokiego kręgu odbiorców. W naszej drukarni wykonujemy wydruk folii wylewanych, które świetnie nadają się do oklejania samochodów oraz nieregularnych powierzchni.

  Więcej informacji
 • baner

  16.07.2022

  Współczesna reklama wizualna występuje w wielu formach. Jedną z nich są banery reklamowe. Ich zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż zlecić można nam. Wykonujemy banery, które montujemy na płotach, rusztowaniach oraz ścianach budynków. Wykonujemy banery laminowane z materiału typu FRONTLIT, powlekane z materiału BACKLIT oraz banery frontlight odblaskowe.

  Więcej informacji
 • ulotka

  09.05.2022

  Oprawa graficzna firmy? Zaprojektujemy ją, wykonamy, dostarczymy oraz zamontujemy. Zapewniamy, że każdy projekt traktujemy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb klienta. Drukujemy wizytówki, ulotki oraz inne materiały firmowe, wykonujemy wydruki wielkoformatowe, oklejamy samochody folią oraz realizujemy systemy wystawiennicze. Skontaktuj się z nami i powiedz nam co możemy dla Ciebie zrobić.

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie VGG


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
21.05.2022
Pełna obsługa wydruków offsetowych. Wykonali projekt, przygotowali plik do druku, zrealizowali wydruk oraz dostarczyli go w ustalonym terminie.