Profesjonalne usługi spedycyjne
Profesjonalne usługi spedycyjne, Vela Sp.j., Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 8521137763
REGON: 810845199
KRS: 0000377537
Rok założenia:
1996

O firmie

Przedsiębiorstwo Vela sp.j. istnieje na rynku od 1996 roku. Siedziba mieści się w Szczecinie. Specjalizujemy się w świadczeniu usług transportowych. Osobami decyzyjnymi są Danuta i Marek Chrzanowscy.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu przewozu osób. Posiadamy 22-letnie doświadczenie, dzięki czemu poznaliśmy Państwa oczekiwania. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • przewóz osób,
  • transport międzynarodowy,
  • transport krajowy,
  • transport osobowy,
  • przewóz grup zorganizowanych.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, które potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów, dlatego trasy pokonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami drogowymi.

Dysponujemy własną flotą pojazdów, między innymi samochodów osobowych i mikrobusów. Pojazdy są przystosowane do przewozów osób na dalsze i krótsze trasy. Dodatkowo podejmiemy się kompleksowej obsługi armatorów oraz firm crewingowych. W tym zakresie oferujemy przewóz marynarzy, przedstawicieli przedsiębiorstw żeglugowych i agencji morskich.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Vela w Szczecinie.

Kontakt

Kontakt Vela Sp.j.

Vela Sp.j., Szczecin

Opinie (5)

Opinie o firmie Vela Sp.j.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
29.07.2020
Od dwóch lat korzystamy z ich pomocy. Transportują nas do portu morskiego w Gdyni. Zawsze na czas jesteśmy na miejscu.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
09.05.2020
Regularnie wożą naszych pracowników. Jeżdżą na lotnisko i z powrotem. Dzięki tej stałej umowie, jesteśmy pewni, że ludzie nie zostaną bez transportu.
Jacek
Jacek
5.0
07.03.2020
Samochody, którymi wożą ludzi, są niezwykle wygodne. Mają wszelkie udogodnienia do tego, by odbywać długie trasy. Fajnie, że o wszystkim jest pomyślane.
Kryspin
Kryspin
5.0
31.01.2017
Jakość na najwyższym poziomie polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.10.2013
Bardzo solidna, uczciwa i..elegancka firma. Profesjonalni i kontaktowi kierowcy, serwis punktualny jak w zegarku szwajcarskim. Panstwo Chrzanowscy(wlasciciele) to wysoka kultura obslugi i klientowi sa w stanie zalatwic "zlotego slonia w karafce". Najbardziej jednak istotna rzecz w korzystaniu z ich uslug, to jest to ze firma posiada wysokie ubezpieczenia takze poza granicami Polski czyli jazda z Nimi jest bezpieczna. POLECAM Jacek Niedzwiedzki