Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943094970

O firmie

Od 2017 roku spółka V-rent z Wrocławia zajmuje się krótkoterminowym wypożyczaniem samochodów. Proponuje klientom także najem pojazdów zastępczych finansowany z OC sprawcy, pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych czy uzyskanie dopłat do odszkodowań.

Oferta

Spółka prowadzi własną wypożyczalnię samochodów. W swojej o ofercie ma samochody różnych marek, w tym modele klasy premium. Udostępnia je klientom w formie wynajmu krótkoterminowego z możliwością dostarczenie auta na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego i wielkopolskiego.

Firma proponuje też najem samochodów zastępczych dla poszkodowanych w kolizjach i wypadkach komunikacyjnych. Najem jest bezgotówkowy, a jego kosztami je obciążane OC sprawcy.

Oferta V-rent obejmuje również profesjonalną pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych. Pracownicy firmy udzielają wsparcia przy wypełnianiu dokumentacji oraz załatwianiu formalności.

Klienci mogą także skorzystać z usługi dopłaty do odszkodowań, które dotyczą zdarzeń z ostatnich 3 lat i zostały niedoszacowane przez zakład ubezpieczeniowy.

Ponadto firma oferuje wynajem aut do ślubu oraz usługi dronem, w tym zdjęcia lotnicze i filmowanie w 4K.

Ze szczegółami zapoznać się można podczas kontaktu z biurem bądź na stronie internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt V-rent Odszkodowania, wypożyczalnia samochodów

V-rent Odszkodowania, wypożyczalnia samochodów, Lewków

Opinie (0)

Opinie o firmie V-rent Odszkodowania, wypożyczalnia samochodów


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.