Wyjątkowy kompleks uzdrowiskowy i rehabilitacyjny
Wyjątkowy kompleks uzdrowiskowy i rehabilitacyjny, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o., Goczałkowice-Zdrój

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6381811134
REGON: 000291888
KRS: 0000527775
Dodatkowe kontakty:

32 449 20 00

Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój znajduje się na terenie województwa śląskiego. W naszym ośrodku można skorzystać z wielu zabiegów rehabilitacyjnych. Oferujemy także komfortowe warunki noclegowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować zabiegi rehabilitacyjne. Zajmujemy się leczeniem chorób narządu ruchu, a w szczególności chorób reumatologicznych i ortopedycznych. Dysponujemy w pełni wyposażoną bazą zabiegową, a ponadto oferujemy zabiegi z wykorzystaniem surowców naturalnych z własnych złóż, czyli borowiny i solanki.

Borowina korzystnie wpływa na procesy zwyrodnieniowe stawów, a także chrząstek stawowych. Ponadto pomaga w leczeniu bezpłodności, zmian starczych czy przewlekłego zapalenia przydatków. Natomiast solanka działa w przypadku nieżytach układu oddechowego oraz antybakteryjnie.

W naszej ofercie znajdują się także miejsca noclegowe w kilku pawilonach. Do dyspozycji kuracjuszy oddajemy pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe. Zapewniamy stałą opiekę medyczną. Nasza kadra pracownicza jest doświadczona i ma wysokie kwalifikacje.

Nasza oferta obejmuje:
  • masaże,
  • inhalacje,
  • balneoterapia,
  • leczenie kręgosłupa,
  • leczenie ambulatoryjne,
  • terapia nietrzymania moczu.
  • terapia zjonizowanym powietrzem.
Uzupełnienie naszej oferty stanowi gimnastyka lecznicza, która pomaga w przygotowaniu Pacjentów do dalszej rehabilitacji.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój.

Artykuły

Jakie zabiegi uprzyjemnią nam pobyt w dobrym uzdrowisku?
Jakie zabiegi uprzyjemnią nam pobyt w dobrym uzdrowisku?
Pobyt w uzdrowisku to nie tylko przyjemność, ale też doskonały sposób na poprawę swojego zdrowia. Jakie zabiegi są zalecane?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o.

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o., Goczałkowice-Zdrój

Opinie (11)

Opinie o firmie Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Magdalena
Magdalena
5.0
09.07.2020
Razem ze znajomą pojechałyśmy na turnus oczyszczający i odchudzający. Bardzo chwalimy sobie spędzony tam czas. Mnóstwo zabiegów, sauna, ćwiczenia, basen i odnowa biologiczna. Raj dla kobiet, które chcą się zrelaksować.
Laura
Laura
5.0
22.05.2020
Przyjechałam tutaj, aby pozbyć się problemów z cukrzycą. Mój stan zdrowia bardzo się ustabilizował po pobycie w tym uzdrowisku. Uważam, że warto.
Beata
Beata
5.0
22.03.2020
Cudowne miejsce na zaczerpnięcie zdrowego oddechu. Polecam ich zabiegi na nietrzymanie moczu. Naprawdę przyniosły efekty. W dodatku większość zabiegów wykorzystywała naturalne surowce. Jestem bardzo zadowolona.
Adrianna
Adrianna
4.0
24.01.2020
Świetne miejsce dla osób starszych, które chcą poradzić sobie z chorobami reumatologicznymi. Moja mama udała się do sanatorium w Goczałkowicach-Zdroju i naprawdę chwali sobie pobyt w tym miejscu. Ja też się cieszę, ponieważ mama ma o wiele mniejsze bóle w rękach i nogach. Chwaliła sobie warunki bytowe oraz personel. Polecam.
Grażynka
Grażynka
5.0
08.09.2019
Uwielbiam tu wracać, zawsze kompleksowo zajmą się mną. Bóle kręgosłupa po pobycie w tym uzdrowisku nie istnieją! Dziękuję i polecam!
Anna
Anna
5.0
24.07.2019
Super, przeprowadzają zabiegi z użyciem borowiny. Polecam!
Kasia
Kasia
5.0
28.05.2019
Polecam to uzdrowisko, wykonują zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup. Dysponują specjalistycznym sprzętem, a lekarze i rehabilitanci są bardzo mili.
Eryk
Eryk
5.0
06.03.2019
Zdecydowałem się na terapię nietrzymania moczu, pomogło. Polecam.
Lena
Lena
5.0
09.01.2019
Odnowa biologiczna w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój to strzał w dziesiątkę, zawsze po pobycie jestem wypoczęta i gotowa do dalszego działania. Polecam!
Dor C.
Dor C.
5.0
14.12.2018
OK! Bardzo dobry terapeuta i wspaniały człowiek,polecam i rekomenduję tego specjalistę! Dora
Kamila
Kamila
5.0
30.11.2018
Świetne miejsce, często przyjeżdżam do tego Uzdrowiska na rehabilitację. Mam problemy z kręgosłupem, a oni często mi pomagają. Jestem wdzięczna, polecam serdecznie.