Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
07:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6310014442

O firmie

Siedziba firmy Utech znajduje się w Knurowie, w województwie śląskim. Prowadzimy działalność w branży elektronicznej. Działamy na rynku już od 1992 roku. Klientom zapewniamy szybkie realizowanie zamówień, wysoką jakość produktów i niezwykle konkurencyjne ceny.

Oferta

Zajmujemy się wytwarzaniem podzespołów elektronicznych oraz wykonywaniem nadruków. Ogromne doświadczenie mechaniczne, elektroniczne i informatyczne oraz specjalistyczne wyposażenie zakładu umożliwia nam wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych produktów.

Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się przede wszystkim wytwarzaniem klawiatur foliowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować rozwiązania samonośne i elastyczne. Każda z klawiatur wytwarzanych w naszym zakładzie powstaje w oparciu o niepowtarzalny projekt i jest wykańczana z dbałością o szczegóły, dzięki czemu nie tylko jest funkcjonalna, ale również estetycznie wygląda.

Nasza oferta to m.in.:
  • drukowanie frontów do klawiatur,
  • produkcja obwodów drukowanych,
  • produkcja szablonów SMD.
Ponadto podejmujemy się drukowania na rozmaitych powierzchniach wykonanych z tworzyw sztucznych, metalu i tekstyliów. Farby, które stosujemy, zapewniają produktom odporność na ścieranie oraz działanie warunków atmosferycznych.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty zakładu Utech w Knurowie.

Kontakt

Kontakt Utech Zakład usług technicznych

Utech Zakład usług technicznych, Knurów

Opinie (0)

Opinie o firmie Utech Zakład usług technicznych