Ciekawe wycieczki po Wrocławiu
Ciekawe wycieczki po Wrocławiu, Usługi Turystyczne Gawa, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8981031606
REGON: 930088667
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy Usługi Turystyczne Gawa znajduje się we Wrocławiu. Firma należy do Grażyny Gawron-Gawrzyńskiej, która jest przewodnikiem po stolicy Dolnego Śląska. Właścicielka od lat należy do Koła Przewodników Miejskich PTTK i oprowadza turystów po mniej i bardziej znanych zakątkach grodu nad Odrą.

Oferta

Historyczna i aktualna stolica Dolnego Śląska to miasto bardzo ciekawe i pełne zabytków, pomimo zniszczeń, które przyniosła wojna. Czwarte miasto w Polsce zachwyca średniowiecznymi zabytkami, pięknymi widokami i dziełami o dużej wartości materialnej i artystycznej. Uroki miasta najlepiej poznawać w towarzystwie osoby, która posiada odpowiednie przygotowanie do oprowadzania po nim, dlatego warto skorzystać z usług firmy Usługi Turystyczne Gawa, reprezentowanej przez Grażynę Gawron-Gawrzyńską.

Przewodniczka oferuje:
 • wycieczki piesze
 • wycieczki tematyczne
 • wycieczki dla dzieci
 • wycieczki dla seniorów
 • wycieczki na życzenie
 • wycieczki dla szkół
 • wycieczki indywidualne,
 • wycieczki jednodniowe
Każdy turysta znajdzie coś dla siebie, zarówno ten, który ma cały dzień na zwiedzanie, jak i osoba, która w kilka godzin musi poznać najważniejsze miejsca tysiącletniego miasta. Najczęściej odwiedzane punkty na turystycznej mapie miasta to Ostrów Tumski z gotycką katedrą, a także rynek z ratuszem. Turyści chętnie oglądają Panoramę Racławicką i barokowy budynek Uniwersytetu Wrocławskiego, Ossolineum oraz Halę Stulecia. Programy wycieczek są tak przygotowane, by w określonym czasie zobaczyć jak najwięcej. Oczywiście możliwe jest indywidualne oprowadzanie i dłuższe spędzenie czasu w danym miejscu.

Wycieczki odbywają się przede wszystkim w ciągu dnia, ale ciekawym doświadczeniem jest zwiedzanie centrum nocą. Piękne za dnia, po zmroku nabiera wyjątkowego charakteru. Wreszcie czymś, co powinno przypaść do gustu wszystkim, którzy lubią niestandardowe spędzenie wolnego czasu są rejsy parostatkiem lub gondolą i przejażdżki zabytkowymi tramwajami. Co ważne, w trakcie wycieczek każdy uczestnik słyszy wszytko, co mówi przewodniczka. Dysponuje ona przenośnym systemem nagłaśniającym, skutecznie zagłuszającym hałasy. Turyści, którzy zdecydują się na poznawanie miasta z przewodnikiem mogą liczyć na konkurencyjne ceny wycieczek oraz pomoc w znalezieniu tanich noclegów.

Więcej informacji dotyczących oferty firmy Usługi Turystyczne Gawa znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają przy nawiązaniu kontaktu mailowego albo telefonicznego.

Artykuły

Usługi turystyczne Gawa – poznaj Dolny Śląsk z przewodnikiem
Usługi turystyczne Gawa – poznaj Dolny Śląsk z przewodnikiem
Przewodnicy z firmy Usługi turystyczne Gawa pokażą atrakcje turystyczne, zorganizują wycieczki dla szkół i seniorów. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z oferty.
Poznaj wrocławskie krasnale z przewodnikiem miejskim Grażyną Gawrzyńską
Poznaj wrocławskie krasnale z przewodnikiem miejskim Grażyną Gawrzyńską
Jak zorganizować ciekawe zwiedzanie Wrocławia dla najmłodszych uczniów? Dowiedz się więcej o Szlaku Krasnali – wycieczki z przewodnikiem Grażyną Gawrzyńską.

Wideo

Więcej informacji

 • Wycieczki piesze po Wrocławiu zobacz
 • Wycieczki dla dzieci po Wrocławiu zobacz
 • Wycieczki dla Seniorów po Wrocławiu zobacz
 • Przedownik po Wrocławiu dla szkół zobacz
 • Ciekawe miejsca we Wrocławiu zobacz

Kontakt

Kontakt Usługi Turystyczne Gawa

Usługi Turystyczne Gawa, Wrocław

Opinie (8)

Opinie o firmie Usługi Turystyczne Gawa

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Slawek369
Slawek369
4.0
24.05.2022
Moja córka po wycieczce z tą przewodniczką zasypało mnie informacjami na temat Wrocławia. Widać, że wycieczka z klasą jej się spodobała.
Laura
Laura
5.0
29.03.2022
Obsługa wycieczki na najwyższym poziomie, pani z pasją i szczegółowo mówiła o atrakcjach.
Grażynka
Grażynka
5.0
23.01.2022
Warto było wybrać się na rejs parostatkiem z przewodnikiem, poznałam w ten sposób sporo ciekawostek o Wrocławiu.
Angela
Angela
5.0
10.11.2021
Wybraliśmy się na wycieczkę po Wrocławiu nocą z przewodnikiem, miasto ma niesamowity klimat.
Joanna
Joanna
5.0
14.09.2021
Widać, że pani przewodniczka ma bogatą wiedzę o Wrocławiu, jestem pod dużym wrażeniem.
Zuzka
Zuzka
5.0
02.07.2021
Prowadzimy w gminie klub seniora i podjęliśmy współpracę z tą firmą. Członkowie klubu bawili się świetnie na wycieczce.
Staś T.
Staś T.
5.0
05.05.2021
Fajnie, że jest też opcja wycieczek jednodniowych. Organizowaliśmy spotkanie integracyjne dla pracowników naszego biura i to był strzał w dziesiątkę.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
18.03.2021
Od lat jak planuję wycieczki szkolne korzystam z usług tej przewodniczki. Uczniowie dzięki temu mogą dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o naszym mieście.