Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7132738255
REGON: 369190760
Rok założenia:
2018

O firmie

Nazywam się Wojciech Wójtowicz i jestem doświadczonym stolarzem. Siedziba mojego zakładu stolarskiego znajduje się w Jabłonnej-Majątku, w województwie lubelskim. Specjalizuję się w tworzeniu mebli na wymiar. Na rynku działam od 2018 roku.

Certyfikaty i dyplomy

https://www.pkt.pl/firma/uslugi-stolarskie-wojciech-wojtowicz-7145760

Oferta

Moje doświadczenie stolarskie zdobywałem przez lata. Specjalizuję się w meblach na wymiar. Mam na swoim koncie liczne, z powodzeniem zrealizowane, zlecenia na meble zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm. Od samego początku działalności firmy stawiam na najwyższe standardy wykonania. Podstawą jest dokładny pomiar i precyzyjna obróbka drewna. Mój warsztat stolarski posiada całe niezbędne wyposażenie, a przy produkcji korzystam z najlepszej jakości drewna i innych materiałów. Moja oferta to m.in.:
  • meble kuchenne,
  • meble sypialniane,
  • meble salonowe,
  • szafy i garderoby,
  • meble pod zabudowę.
Meble tworzę po konsultacji z klientem i zgodnie z jego oczekiwaniami. Dbam zarówno o estetykę, jak i funkcjonalność wykonania. Wykonane meble są precyzyjnie wykończone, zawsze też biorę pod uwagę terminowość realizacji. Chętnie podejmuję się również bardziej nietypowych zleceń oraz świadczę inne usługi stolarskie.

W razie dalszych pytań lub chęci złożenia zamówienia zachęcam do kontaktu.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Marki i specjalizacje

https://www.pkt.pl/firma/uslugi-stolarskie-wojciech-wojtowicz-7145760

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Stolarskie Wojciech Wójtowicz

Usługi Stolarskie Wojciech Wójtowicz, Jabłonna-Majątek

Opinie (8)

Opinie o firmie Usługi Stolarskie Wojciech Wójtowicz

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Grzesiek
Grzesiek
5.0
05.05.2022
Wykonali dla nas meble do kuchni. Dzięki temu mamy pewność, że konstrukcja przetrwa wiele lat bez szwanku. Jesteśmy zadowoleni z wyboru.
Emilian
Emilian
5.0
13.03.2022
Super, że można mieć zamówienia dotyczące naprawdę skomplikowanych konstrukcji. Według mnie nie ma na rynku lepszej firmy stolarskiej. Ekstra sprawa!
Krzysiek
Krzysiek
5.0
30.01.2022
Porządne wykonanie, zero niedbalstwa, meble, jak z dobrego salonu, a nawet lepiej. Serdecznie polecam.
Karolina
Karolina
4.0
26.11.2021
Meble kuchenne doskonale się sprawdzają. Ostatnio zamówiłam jeszcze garderobę i też jestem zadowolona z wykonania. Warto skorzystać, bo pan Wojciech zna się na stolarstwie.
Monika
Monika
5.0
22.09.2021
Jestem zachwycona zarówno meblami do kuchni, jak i sypialni. Meble precyzyjnie wykończone i idealnie pod wymiar. Zdecydowanie polecam ten zakład stolarski.
Greta
Greta
5.0
26.07.2021
Obydwie wykonane szafy bardzo mi się podobają i widać, że stolarz ma w tym doświadczenie. Super wykonanie.
Dominik
Dominik
5.0
20.05.2021
Zamówiłem meble do kuchni i pokoju i jestem zadowolony z wykonania. Okres oczekiwania względnie krótki, a meble fachowo zrobione. Polecam.
Lidka
Lidka
5.0
20.03.2021
Meble świetnie wykonane, duża precyzja. Ładne, a do tego bardzo funkcjonalne, dokładnie takie, jakie chciałam. Doświadczony i rzetelny stolarz.