Remonty elewacji, budowa dachów i wykończenia wnętrz
Remonty elewacji, budowa dachów i wykończenia wnętrz, Usługi remontowo - budowlane - Volodymyr Popko, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242975334
Rok założenia:
2023

O firmie

Firma Volodymyra Popki znajduje się w Warszawie, w województwie mazowieckim. Od 2023 roku świadczymy usługi remontowo-budowlane.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Realizację prac remontowo-budowlanych zlecicie firmie Volodymyra Popki w Warszawie. Prowadzimy roboty na elewacjach, wykonujemy tarasy, montujemy stolarkę okienno-drzwiową oraz montujemy systemy suchej zabudowy i realizujemy inne prace wykończeniowe.

Specjalizujemy się w montażu i remontach elewacji. Wiemy jak ważnym elementem budynku jest fasada, dlatego malowanie i inne prace realizujemy z należytą starannością. Tworzymy estetyczne elewacje, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

W ramach naszej działalności także budujemy oraz remontujemy tarasy. Wykonywane przez nas tarasy są idealnym miejscem na wypoczynek.

Zajmujemy się również budową i wymianą dachów, montażem okien i drzwi czy stawianiem ścianek działowych i innych zabudów z karton-gipsu. Ponadto oferujemy malowanie, szpachlowanie i tynkowanie ścian.

Zakres działalności

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi remontowo - budowlane - Volodymyr Popko

Usługi remontowo - budowlane - Volodymyr Popko, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi remontowo - budowlane - Volodymyr Popko


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.