Całoroczna opieka nad grobami
Całoroczna opieka nad grobami, Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka, Lipiany

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8531001806
REGON: 810748639
Rok założenia:
1995

O firmie

Nazywam się Grażyna Biernacka i prowadzę firmę świadczącą usługi pogrzebowe. Moja siedziba znajduje się w Lipianach, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 1995 roku.

Oferta

Prowadzona przeze mnie firma oferuje usługi pogrzebowe. Jestem świadoma, jak trudna potrafi być utrata bliskiej osoby. W trakcie nieszczęśliwych chwil związanych ze śmiercią rodzina powinna otrzymać bardzo subtelną i jak najlepszą pomoc organizacyjną.

Organizacja pogrzebu i innych usług z tym wiązanych jest podstawą mojej działalności, dlatego mogą Państwo liczyć na spokojne i bezstresowe dopełnienie wszelkich formalności. Moim celem jest, abyście mogli skupić się w pełni na byciu razem i wspominaniu ukochanej osoby. Chcę Państwu ograniczyć do minimum konieczność zajmowania się procedurami pogrzebowymi.

Zajmuję się także całoroczną opieką nad grobami oraz pomnikami. Zapewniam przewóz zmarłych i przygotowanie ich do ceremonii pogrzebowej. Organizuję również kremację, oprawę muzyczną ceremonii i przewóz uczestników pogrzebu.

Uzupełnienie mojej oferty stanowią:
 • konsolacje,
 • drukowanie klepsydr,
 • sprzedaż akcesoriów pogrzebowych.
Organizuję pogrzeby dla osób wszystkich wyznań. Spokój i Państwa poczucie komfortu to dla mnie bezsprzeczny priorytet. Zatrudniam też wykwalifikowanych pracowników, którzy nie od dzisiaj pracują w branży. Najważniejszy jest dla nas Państwa spokój oraz zadowolenie z jakości wykonanych usług.

Jeśli mają Państwo pytania, proszę o kontakt z moim zakładem pogrzebowym w Lipianach.

Kontakt

Kontakt Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka

Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka, Lipiany

Aktualności

 • urna z prochami

  11.05.2024

  Kremacja zwłok to proces spalania ciała zmarłego, który jest coraz częściej wybierany przez Polaków jako forma pochówku. Proces ten trwa zazwyczaj wiele godzin i kończy się uzyskaniem prochu, który można następnie umieścić w urnie lub rozsypać na wyznaczonym terenie. Kremacja jest jednym z najtańszych sposobów pochówku, a także bardziej ekologicznym niż tradycyjny grób.

 • karawan

  25.02.2024

  Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka w Lipianach przykładają dużą wagę do transportu ciała zmarłego jako istotnego elementu obsługi pogrzebowej. Firma oferuje wyjątkowy transport karawanem, wykorzystując nowoczesne i przytulne pojazdy, które są dostosowane do specyficznych wymagań zmarłego. Możesz mieć pewność, że transport Twojej ukochanej osoby będzie przeprowadzony z najwyższym szacunkiem i doświadczeniem.

 • pogrzeb

  27.11.2023

  Pogrzeby mogą być świeckie lub wyznaniowe. Pogrzeb świecki to uroczystość, która skupia się na ostatnim pożegnaniu zmarłego. Zazwyczaj odbywa się w domu pogrzebowym lub na cmentarzu. Ceremonia religijna odbywa się w kościele i obejmuje mszę. Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka w Lipianach dbają o to, aby ceremonia odbyła się zgodnie z życzeniem rodziny zmarłego.

Opinie (1)

Opinie o firmie Usługi Pogrzebowe Grażyna Biernacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.10.2015
Firma godna polecenia, obsługa profesjonalna. Bardzo polecam.