Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7171585399
REGON: 522396347
Rok założenia:
2022

O firmie

Nazywam się Piotr Dłużniewski. Prowadzę firmę znajdującą się w Siewalce, w województwie lubelskim. Świadczę usługi geodezyjne.

Od początku istnienia działalności stawiam na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało mi już wielu klientów – mam nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie współpracy!

W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiem Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Jestem geodetą z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Usługi z zakresu geodezji i kartografii wykonuję dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Starannie opracowuję mapy geodezyjne. Tworzę mapy do celów projektowych, które są niezbędne przy ubieganiu się o pozwolenie na budowę. Wykonuję także mapy inwentaryzacyjne czy mapy do celów prawnych związane z podziałem i scalaniem nieruchomości.

Pomagam w podziałach działek. Podziału nieruchomości można dokonać w celu między innymi wydzielenia działki budowlanej, realizacji roszczeń do części nieruchomości czy wydzielenia części nieruchomości, której własność lub użytkowanie wieczyste zostały nabyte z mocy prawa.

Oferuję także inwentaryzacje powykonawcze budynków i pomiary geodezyjne.

Realizacja prac geodezyjnych? Skontaktujcie się ze mną!


Kontakt

Kontakt Usługi Geodezyjne Piotr Dłużniewski

Usługi Geodezyjne Piotr Dłużniewski, Siewalka

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Geodezyjne Piotr Dłużniewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.