Profesjonalne pomiary geodezyjne
Profesjonalne pomiary geodezyjne, Usługi geodezyjne Mariusz Czobot, Orzesze

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6351411358
REGON: 276729431
Rok założenia:
2000

O firmie

Firma, którą prowadzi Mariusz Czobot znajduje się w Orzeszu, w powiecie mikołowskim, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 2000 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych.

Oferta

Posiadamy 19-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w obsłudze geodezyjnej inwestycji. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i firmy.

Zakres naszych obowiązków obejmuje przeprowadzanie pomiarów nieruchomości, pomiarów mas ziemnych, tyczenie budynków, podział nieruchomości rolnych, podział działek, a także sporządzanie map numerycznych i map do celów projektowych. Dodatkowo specjalizujemy się w nadzorowaniu prac geodezyjnych i budowlanych.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych sprzętów, które pozwalają nam na wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów w terenie. Korzystamy również z nowoczesnych technologii, co znacznie ułatwia nam wykonywanie powierzonych obowiązków zawodowych. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Ponadto zajmujemy się wznawianiem granic, wytyczaniem przyłączy, sporządzaniem map sytuacyjno-wysokościowych oraz przygotowywaniem niezbędnych dokumentów. Zapewniamy również monitoring obiektów w zakresie przemieszczeń i odkształceń.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Orzesza i okolic.

Artykuły

W jaki sposób powstaje mapa do celów projektowych?
W jaki sposób powstaje mapa do celów projektowych?
Mapa do celów projektowych to niezwykle istotne opracowanie kartograficzne, które niezbędne jest do uzyskania pozwolenia na budowę konkretnego obiektu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi geodezyjne Mariusz Czobot

Usługi geodezyjne Mariusz Czobot, Orzesze

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi geodezyjne Mariusz Czobot