przyjazna Instalacje elektryczne - usługi, Usługi Elektryczne Mateusz Głód, Świebodzice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8842740109
REGON: 520633553
Rok założenia:
2021

O firmie

Mateusz Głód jest elektrykiem w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1 kV, Usługi elektryczne wykonuje na terenie województwa dolnośląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatów: świdnickiego i wałbrzyskiego.

Oferta

Mateusz Głód precyzyjnie wykonuje prace związane z montażem instalacji elektrycznych w nowy wybudowanych domach jednorodzinnych. W domach i mieszkaniach wykonuje instalacje elektryczne i teletechniczne. Fachowo pomaga także w modernizacji i remontach już istniejących instalacji. Skutecznie radzi sobie też z usuwaniem usterek elektrycznych.

Obsługuje systemy inteligentnego domu, oferując przygotowanie instalacji i montaż sterowników. Jest autoryzowanym instalatorem systemów firmy Fibaro i Grenton. Jest także certyfikowanym instalatorem automatyki budynkowej firmy Zamel.

Wykonuje też montaże elektryczne, w tym montaż kamer monitoringu i wideodomofonów, opraw oświetleniowych, czy łączników i gniazd elektrycznych.

Jest uprawniony do wykonywania pomiarów elektrycznych, uziemień, impedancji pętli zwarcia czy parametrów wyłączników różnicowoprądowych.

Ponadto zajmuje się wykonywanie nowych i wymianą starych rozdzielnic elektrycznych, podłączaniem płyt indukcyjnych i kuchenek wraz z podbiciem gwarancji oraz montażem oświetlenia LED.

Artykuły

Montaże elektryczne - klucz do komfortu i bezpieczeństwa z Usługami Elektrycznymi Mateusz Głód
Montaże elektryczne - klucz do komfortu i bezpieczeństwa z Usługami Elektrycznymi Mateusz Głód
Dowiedz się, jak profesjonalne montaże elektryczne mogą zwiększyć komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu. Zainwestuj w oszczędność energii. Skontaktuj się!
Specjalistyczne pomiary elektryczne – warto zdać się na fachowców z Usługi Elektryczne Mateusz Głód
Specjalistyczne pomiary elektryczne – warto zdać się na fachowców z Usługi Elektryczne Mateusz Głód
Co obejmują pomiary elektryczne i jak często je wykonywać? Zalety wykonywania pomiarów elektrycznych. Skorzystaj z oferty firmy Usługi Elektryczne Mateusz Głód
Stwórz inteligentny dom z firmą usług elektrycznych Mateusza Głoda
Stwórz inteligentny dom z firmą usług elektrycznych Mateusza Głoda
Jeśli planujesz budowę domu, koniecznie rozważ montaż inteligentnej instalacji elektrycznej. Jej wykonanie oferuje firma Mateusza Głoda – kliknij i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Elektryczne Mateusz Głód

Usługi Elektryczne Mateusz Głód, Świebodzice

Opinie (1)

Opinie o firmie Usługi Elektryczne Mateusz Głód


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kazik
Kazik
5.0
26.05.2022
Pan Mateusz wykonał u mnie kompletną instalację elektryczną i przygotował budynek pod system inteligentnego domu, świetny fachowiec.