Montaż i naprawa instalacji elektrycznych
Montaż i naprawa instalacji elektrycznych, Usługi elektryczne i naprawa sprzętu AGD Ivan Rybii, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252703910
Rok założenia:
2023

O firmie

Nazywam się Ivan Rybii i jestem elektrykiem. Wykonuję instalacje elektryczne. Dbam o to, by powierzone mi zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Prowadzę firmę w Warszawie.

Oferta

Specjalizuję się w wykonawstwie, modernizacji i naprawie instalacji elektrycznych. Pracuję na zlecenie osób fizycznych i podmiotów gospodarczych w domach, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych i innych wnętrzach. Korzystam ze specjalistycznych narzędzi i sprawdzonych materiałów, co zapewnia trwałość instalacji i bezpieczeństwo ich użytkowania. Dotyczy to m.in. instalacji zasilających z gniazdami. Wykonuję też oświetlenie, automatykę przemysłową i instalacje niskoprądowe. Oferta w tym zakresie obejmuje:
  • montaż alarmów antywłamaniowych,
  • montaż systemów przeciwpożarowych,
  • montaż monitoringu,
  • montaż systemów kontroli dostępu.
Wykonuję także odgromienia i prowadzę prace serwisowe przy urządzeniach elektrycznych. Naprawiam m.in. pralki i zmywarki. Poza samym montażem zajmuję się też projektowaniem i kosztorysowaniem prac elektrycznych. Dodatkowo oferuję nadzory elektryczne i niezbędne pomiary instalacji. Więcej informacji udzielam e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu. Zapraszam do skorzystania z usług elektrycznych — Ivan Rybii.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi elektryczne i naprawa sprzętu AGD Ivan Rybii

Usługi elektryczne i naprawa sprzętu AGD Ivan Rybii, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi elektryczne i naprawa sprzętu AGD Ivan Rybii


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.