Nauka angielskiego online
Nauka angielskiego online, Usługi edukacyjne ENGLISH AVENUE Emilia Włodkowska, Sopot

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6731763744
REGON: 222160192
Rok założenia:
2014

O firmie

Nazywam się Emilia Włodkowska i jestem właścicielką firmy English Avenue, która znajduje się w Sopocie. Oferuję usługi edukacyjne w ramach nauki języka angielskiego. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Szkołę English Avenue założyłam z myślą o osobach, które naprawdę chcą nauczyć się języka angielskiego i szukają sprawdzonych metod, dzięki którym w krótkim czasie przyswoją materiał.

W mojej ofercie znajduje się nauka języka angielskiego online, przy pomocy komunikatora Skype. Są to spersonalizowane kursy językowe, na których można uczestniczyć z dowolnego miejsca na całym świecie! Poziom nauczania jest zawsze dostosowany do ucznia.

Oprócz klasycznych korepetycji i nauki angielskiego do moich usług należy także:
  • przygotowanie do egzaminów i certyfikatów językowych (First, Advanced, Proficiency, IELTS, matura),
  • kursy językowe dla firm dostosowane do specyfiki ich branży,
  • konwersacje w języku angielskim na dowolne tematy.
Osoby zainteresowane nauką mogą zobaczyć jak pracuję, podczas bezpłatnej lekcji pokazowej. Klienci płacą za spotkania na bieżąco lub umawiają się ze mną od razu na większą liczbę zajęć. Przy większej liczby godzin płatnych z góry udzielam atrakcyjnych rabatów.

Moim uczniom zawsze polecam sprawdzone materiały edukacyjne, z których będziemy korzystać w trakcie zajęć lub poza lekcjami. Dbam również o to, aby Klient czuł się swobodnie w rozmowie ze mną, ponieważ najważniejsze jest dla mnie przełamanie bariery językowej, która występuje wśród wielu osób.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu ze szkołą English Avenue w Sopocie - Emilia Włodkowska.

Artykuły

Na czym polega praca lektorki języka angielskiego w firmie English Avenue?
Na czym polega praca lektorki języka angielskiego w firmie English Avenue?
Kursy języka angielskiego stają się coraz bardziej potrzebne, w związku z czym rośnie zapotrzebowanie na dobrych nauczycieli. Zobacz, jak wygląda praca lektora.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Usługi edukacyjne ENGLISH AVENUE Emilia Włodkowska

Usługi edukacyjne ENGLISH AVENUE Emilia Włodkowska, Sopot

Opinie (2)

Opinie o firmie Usługi edukacyjne ENGLISH AVENUE Emilia Włodkowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Basia
Basia
5.0
25.11.2021
To, co bardzo mi się podoba na zajęciach u tej Pani, to fakt, że sama mogę przygotowywać tematy do rozmów. W sumie dzięki temu od razu uczę się słówek związanych z moimi zainteresowaniami.
small benek
small benek
5.0
07.09.2021
Kursy z Panią Emilią są naprawdę bardzo fajne! Uczę się z nią od około 3 miesięcy i widzę ogromną różnicę. Zajęcia mam dwa razy w tygodniu i to wystarczyło, aby w trakcie kwartału podnieść swoje umiejętności, szczególnie w rozmowie. Czuję się pewniej podczas dialogu i mam większy zasób słownictwa.