Wynajem dźwigów samojezdnych
Wynajem dźwigów samojezdnych, Usługi dźwigowe, Smolec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9130006810
REGON: 930236808
Rok założenia:
1993

O firmie

Siedziba firmy Renaty Michalik znajduje się w Smolcu, niedaleko Wrocławia. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach dźwigowych. Działa w branży od 1993 roku i realizuje zlecenia na rzecz klientów indywidualnych i różnych podmiotów gospodarczych.

Oferta

Od początku działalności przedsiębiorstwo Renaty Michalik zajmuje się pracami budowlanymi, a także przenoszeniem rozmaitych ładunków. Dysponuje dwoma samojezdnymi dźwigami, które są w stanie unieść kilkadziesiąt ton ładunku na dużą wysokość. Maszyny są w pełni sprawne i posiadają aktualne zaświadczenia z Urzędu Dozoru Technicznego. Doskonale nadają się do wykonywania trudnych prac budowlanych, drogowych i mostowych. Klienci wynajmują je wraz z obsługą do montażu konstrukcji stalowych, betonowych i żelbetowych oraz przy budowie sieci kanalizacyjnych.

Żurawie stosowane są również przy wznoszeniu garaży i wiat, a także podczas realizowania takich zleceń jak:
  • montaż reklam
  • montaż banerów
  • ustawianie maszyn
  • podnoszenie kontenerów
  • załadunek kontenerów
  • rozładunek kontenerów
Dodatkowo dźwigów można użyć podczas przycinania drzew.

Prace wykonywane są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Więcej informacji dotyczących firmy Renaty Michalik otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu, natomiast dodatkowe zdjęcia umieszczono na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Usługi dźwigowe

Usługi dźwigowe, Smolec

Opinie (3)

Opinie o firmie Usługi dźwigowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

sebastian g.
sebastian g.
5.0
22.09.2016
Po wielu dniach poszukiwań kogoś kto oferuje usługi dźwigowe udało mi się trafić na tę firmę i nie żałuję. Pan Marek to bardzo miły człowiek, profesjonalista w tym co robi na swoim dźwigu i polecam usługi dźwigowe tego Pana w 100%. Widać duży spokój i doświadczenie w pracy na dźwigu, terminowy i sumienny. i co do ceny to też bez problemu się dogadaliśmy. Dziękuje Panu i polecam Pana usługi.
Kamil
Kamil
5.0
26.05.2019
Świetna firma, która zajmuje się świadczeniem usług dźwigowych. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.11.2015
Pan Marek bardzo konkretny i fachowiec z dużym doświadczeniem, przyjechałem na czas i sprawnie wszystko poszło. Cenę ustaliliśmy indywidualnie i była naprawdę korzystna. Dla operatora nie było rzeczy nie możliwych dzięki czemu zaoszczędziliśmy czas. Polecam usługi dźwigowe tej firmy. //seba;