Budowa domów do stanu surowego
Budowa domów do stanu surowego, Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski, Rozniszew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8121454709
Rok założenia:
2021

O firmie

Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski to firma z Rozniszewa, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się we wznoszeniu domów do stanu surowego.

Oferta

Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski założyliśmy z myślą o osobach planujących budowę domu jednorodzinnego. Od lat wznosimy budynki mieszkalne o różnej powierzchni, zarówno parterowe, jak i z poddaszem użytkowym. Korzystamy przy tym ze sprawdzonych technologii i dobieramy odpowiednie materiały budowlane. Wszystko po to, by w terminie zakończyć budowę na etapie surowym otwartym albo zamkniętym!

Jako Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski oferujemy m.in. przygotowanie terenu pod budowę. Ponadto wykonujemy fundamenty i na tak utworzonym podłożu murujemy ściany nośne oraz działowe domów. Budujemy też stropy, montujemy więźby dachowe i układamy pokrycia dachów z różnych materiałów. Oferta obejmuje także:
  • montaż drzwi wejściowych,
  • montaż okien,
  • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski! Więcej informacji dotyczących działalności udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.

Zakres działalności

Artykuły

Budowa domu do stanu surowego otwartego z firmą Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski
Budowa domu do stanu surowego otwartego z firmą Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski
Budowa domu do stanu surowego otwartego jest opłacalna m.in. wtedy, kiedy realizujemy inwestycję tylko ze środków własnych. Wejdź i przeczytaj więcej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski

Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski, Rozniszew

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Budowlano Remontowe Artur Kowalski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.