Bezpieczne usługi archiwizacyjne
Bezpieczne usługi archiwizacyjne, Usługi Archiwizacyjne - Kozikowska Mirosława, Pasłęk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5780018879
REGON: 8346548
Rok założenia:
2011

O firmie

Nazywam się Mirosława Kozikowska. Na rynku usług archiwizacyjnych działam od 2000 roku. Oferuję szeroki zakres usług związanych z przechowywaniem i utylizacją dokumentów. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Pasłek w powiecie elbląskim, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Moje usługi archiwizacyjne obejmują cały kraj. Wszystkie prace wykonuję zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami prawnymi. Zapraszam!

Oferta

Od blisko dwudziestu lat oferuje usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów oraz przechowywania danych. We współczesnych czasach, gdy sprawą priorytetową wydaje się ochrona danych osobowych i prywatnej dokumentacji, usługi archiwizacyjne znacznie zyskują na wartości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy zobowiązani są do przestrzegania przepisów związanych z RODO i nie tylko, oferuję swoją pomoc w tym zakresie.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na kierunku prawa w UMK w Toruniu. Zdobyłam też kwalifikacje (archiwistyka-studia podyplomowe) do przepisowego i profesjonalnego poruszania się wśród archiwów i dokumentów.

Oferuję:
  • opracowywanie instrukcji kancelaryjnych,
  • szkolenia odnośnie instrukcji kancelaryjnych,
  • niszczenie dokumentów,
  • usługi archiwistyczne,
  • przechowywanie dokumentów,
  • archiwizację danych.
Dodatkowo zajmuję się także introligatorstwem. W swojej pracy dysponuje również archiwum elektronicznym. Do potrzeb każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny.

Wszystkie usługi archiwizacyjne wykonuje w ramach pojedynczego zlecenia lub wybiórczo, jeśli takie jest życzenie klienta. Koszt przekazania gotowej dokumentacji opisowej spoczywa na moich barkach.

Zapraszam do współpracy.

Artykuły

Archiwizacja w rękach profesjonalistów.
Archiwizacja w rękach profesjonalistów.
Pięcioletni okres przechowywania dokumentów generuje olbrzymie ilości dokumentów różnej wagi, w których odnalezienie się zapewnia właściwa ich archiwizacja.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Usługi Archiwizacyjne - Kozikowska Mirosława

Usługi Archiwizacyjne - Kozikowska Mirosława, Pasłęk

Opinie (2)

Opinie o firmie Usługi Archiwizacyjne - Kozikowska Mirosława

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
08.05.2019
Jak do tej pory współpraca układa się znakomicie. Polecam!
Kuba
Kuba
5.0
30.03.2019
Profesjonalna usługa w atrakcyjnej cenie. Firma godna zaufania.