Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6112385043
REGON: 000579431
Rok założenia:
1975

Polecane oferty

Bielawa, pl. Wolności 1
Urząd Miejski to instytucja, na której spoczywa obowiązek administrowania miastem i terenami przyle...
Gmina jest podstawową jednostką samorządu terytorialnego. Jej zadaniem jest zaspokajanie zbiorowych...
Sieradz, Armii Krajowej 5
Urząd Gminy w Sieradzu stawia w pierwszej kolejności na zadowolenie mieszkańców oraz zapewnienie im...
Lubasz, Bolesława Chrobrego 37
Nieustannie w naszej Gminie Lubasz dbamy o rozwój gospodarczy oraz turystyczny. Oprócz tego w naszy...

O firmie

Nasz Urząd Miasta mieści się w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim. Jelenia Góra jest to miasto na prawach powiatu, zlokalizowane w południowo-zachodniej części naszego kraju. Dokoła rozciągają się malownicze krajobrazy. Samo miasto leży w Kotlinie Jeleniogórskiej nad urokliwą rzeką Bóbr. Po zachodniej stronie znajdują się Góry Izerskie, natomiast na północy Góry Kaczawskie. Na wschodzie znajduje się pasmo górskie Rudawy Janowickie, a na południu piękne Karkonosze.

Oferta

Serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą turystyczną naszego miasta. U nas znajdą Państwo piękne krajobrazy, wiele zabytków oraz ciekawych atrakcji turystycznych, a także uzdrowisko. Nasz region jest idealnym miejscem do wypoczynku na łonie natury. Okolice zachwycają pięknem przyrody, gdzie można wybrać się na piesze wędrówki, bądź spróbować jazdy konnej, czy gry w golfa. Tereny sprzyjają również rekreacyjnej jeździe na rowerze. Na obszarze gminy znajduje się wiele szlaków turystycznych, w większości prowadzących do:
 • Karkonoskiego Parku Narodowego
 • Rudawskiego Parku Krajobrazowego
 • Parku Krajobrazowego Doliny Bobru
Serdecznie zachęcamy do spacerów po okolicy, między innymi proponujemy wycieczkę w Karkonosze i zdobycie słynnej Śnieżki. Dokoła znajduje się również wiele zabytków, takich jak kościoły parafialne oraz przydrożne krzyże i kapliczki. Od wielu lat organizujemy także wiele ciekawych festiwali muzycznych i teatralnych oraz imprez sportowych. Jesteśmy związani z naszym regionem. Z dumą i zaangażowaniem pielęgnujemy lokalne tradycje. Na terenie gminy znajduje się również sanatorium, które jest zlokalizowane w Cieplicach, a także bardzo dobrze rozwinięta baza hotelowa. Dodatkowym atutem jaki możemy Państwu przedstawić jest komunikacja. Zapewniamy idealne połączenie z wszystkimi większymi miastami w Polsce.

Nasz urząd jest nastawiony na pomoc mieszkańcom gminy oraz jej ciągły rozwój. U nas sprawnie i w miłej atmosferze mogą Państwo załatwić wiele spraw, między innymi w wydziale:
 • Dialogu Społecznego
 • Edukacji i Sportu
 • Finansowym
 • Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
 • Gospodarki Komunalnej
 • Ochrony Środowiska
 • Gospodarki Mieszkaniowej
 • Informatyki
 • Inwestycji
 • Zamówień Publicznych
Ponadto prowadzimy Wydział Komunikacji oraz Kontroli i Nadzoru Właścicielskiego, a także Kultury i Turystyki. Każdy z naszych mieszkańców może również załatwić sprawę w wydziale Obsługi Mieszkańców, czy też Urbanistyki lub Architektury. Ponadto w ramach struktur Urzędu działa wydział Organizacyjny i Kadr, Rozwoju Miasta oraz Budownictwa i Zarządzania Kryzysowego.

W budynku naszego Urzędu Miasta mogą Państwo załatwić także wiele spraw związanych z wydaniem dowodu osobistego, czy też prawa jazdy. Natomiast w Urzędzie Stanu Cywilnego można wziąć ślub.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego regionu!

Kontakt

Kontakt Urząd Miasta Jelenia

Urząd Miasta Jelenia , Jelenia Góra

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Urząd Miasta Jelenia