Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8481826998
Dodatkowe kontakty:

87 629 84 15

87 621 87 77

O firmie

Gmina Kalinowo mieści się we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Jej obszar liczy 285 km kwadratowych. Stolicą gminy jest Kalinowo, gdzie znajdują się najważniejsze ośrodki gminne, w tym Urząd Gminy. Wójtem pozostaje Andrzej Bezdziecki.

Oferta

Gmina Kalinowo – oaza ciszy i spokoju wśród mazurskich jezior oraz lasów. Miejsce, gdzie można na nowo odnaleźć wartość pracy na roli, tradycji, a także życia zgodnego z naturą. Obszar o typowo polodowcowym krajobrazie.

Polecamy odwiedzenie tutejszych okolic każdemu, kto jest zmęczony gwarem wielkich miast i szuka kontaktu z naturą lub też znudziły go często przereklamowane drogie kurorty. Region ten nie posiada jeszcze rozbudowanej infrastruktury turystycznej, dlatego jest atrakcyjnym miejscem do odwiedzenia dla wszystkich, którzy szukają ciszy i odpoczynku od wielkomiejskich bodźców.

Wszelkie inwestycje gminne wynikają z rozsądnych decyzji wójta gminy. Chcemy, aby nasz Urząd Gminy był przyjazny mieszkańcom i przyjezdnym. Tym mottem kierują się pracownicy urzędu w Kalinowie, którzy zawsze chętnie pomogą i doradzą w ramach swoich kompetencji.

Wszystkie informacje o bieżących wydarzeniach i przedsięwzięciach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego, jak również do regularnego zaglądania na nasz profil na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Gminy Kalinowo.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Urząd Gminy Kalinowo

Urząd Gminy Kalinowo, Kalinowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Urząd Gminy Kalinowo